Wpis z mikrobloga

@Lucider5: znam ludzi z Zetki i nie widziałem ani jednego pobranego cywila. widzisz róznicę ?


@WiesniakzPowolania: ustawę o obronie ojczyzny, która dopuszcza ćwiczenia dla cywili wprowadzono w kwietniu 2022. Link który wysłałem wyżej jest z maja, ale dopiero teraz sieradz zaczął wysyłać wezwania i dopiero od kilku dni temat pojawił się szerzej. Nie znasz nikogo bo jeszcze nikt nie szedł na ćwiczenia

@Lucider5: daj mi jednego pobranego cywila. Jednego. Na razie wszystkie dowody opierają sie na jednym niezweryfikowanym zdjęciu powołania i gdybaniach do czego doprowadzi ustawa. Ale ani jednego RZECZYWISTEGO przypadku poboru. Dalej mało.


@WiesniakzPowolania: dopiero wysyłają wezwania, nie było jeszcze ćwiczeń. Te będą najszybciej w sieradzu, w lutym.
nie rozumiem was xD jak TK zakazał aborcji, to baby zrobiły awanturę na cały kraj, chociaż dotyczy to małego odsetka kobiet, a kiedy rząd przepchnął ustawę dotyczącą 99% chłopa, to wy sobie robicie jaja xD Faceci w tym kraju sami siebie nie szanują i nie potrafią walczyć o swoje.


@karakanjaroslaw: Naprawdę uważasz, że ta awantura na cały kraj to tak oddolnie bez żadnych inspiracji, wsparcia politycznego i kapitałowego, tak same zwykłe
kiedy rząd przepchnął ustawę dotyczącą 99% chłopa, to wy sobie robicie jaja xD Faceci w tym kraju sami siebie nie szanują i nie potrafią walczyć o swoje.


@karakanjaroslaw: Po prostu faceci są bardziej zdystansowani a kobiety bardziej emocjonalne, tyle