Wpis z mikrobloga

@Grouplove: Tak samo jak green day, którego pierwsza płyta należy do moich ulubionych :). A na smashu też było trochę ciekawych nutek, "What in the world happened to you..."
@Grouplove: W punku od 5 podstawówki siedzę i wcale mi się nie nudzi. A KSU zdążyło mi się znudzić, choć Siczka to nadal dla mnie wspaniała osobowość. Polecam audycję w niedzielę od 18 do 21 w radiu underground. Niesamowity koleś z niesamowitą widzą przedstawia wszystko na temat polskiego punka.
@Grouplove: W przyszłości zamierzam iść na leśnictwo i bardzo chciałbym pracować w bieszczadach :). Jak się uda to zobaczę te słynna koncerty Ustrzyckie.
@Grouplove: U mnie w mieście koncerty umarły jak Ośrodek kultury zabronił robienia wydarzeń w sali gdyż jest nowa podłoga na gwarancji... Niedługo zagra Bachor i Sex Bomba, ale gdzie? W malutkiej salce bez akustyki pod ziemią....
@Grouplove: Kiedyś nawet lubiłem ZmŻ ale zmieniłem nieco zdanie. Denerwują mnie kapele - łamacze damskich gimboserc. Do spółki dorzucam Farbenów (szanuję ich za koncert na woodzie tegoroczny), Happysad i inne Comy.