Wpis z mikrobloga

Eh jedyne co mnie w życiu trzyma to syn... Tak to myślę nie byłoby mnie tutaj... Jak znaleźć sens, chęć, w ogóle powód do życia... (,) Jutro dzwonię i za wszelką cene chce szybciej wizytę u psychiatry...
Człowiek z chęcią zamknął by się w psychiatryku na kilka miesięcy, ale kto opłaci kredyty, zarobi na nie pieniądze i zajmie się wszystkimi obowiązkami... Człowiek najchętniej wypiłby albo upalił się, ale co to pomoże że za kilka godzin wszystko wróci... Wypalony, słaby, na dnie, bez wizji na przyszłość... Dobrze że chociaż tabletki na sen działają i mózg nie przeszkadza w spaniu...

#depresja #alkoholizm #psychiatria #zalesie #dumelniepije
Dumle007 - Eh jedyne co mnie w życiu trzyma to syn... Tak to myślę nie byłoby mnie tu...

źródło: comment_1670153240hAdfsJQ90SG9QVrhMUZ7oe.jpg

Pobierz
  • 12
@Dumle007: Pamiętaj, że nie jesteś sam. Jest wiele osób, które przeszły przez to samo i znalazły sposoby na radzenie sobie z trudnościami. Nie wahaj się prosić o pomoc, ponieważ jest ona dostępna i może Ci bardzo pomóc. Trzymaj się i bądź dzielny. Jesteś silniejszy, niż myślisz!
@Dumle007 Ja miałem podobnie jak ty. Byłem w gargantuicznym dołku. Do tego samotnosc dawala sie tak we znaki że zastanawiałem sie czy nie zacząć chodzic do kosciola na jakies spotkania. Jednym słowem #!$%@? pod każdym względem tak duża że ciężko jest to opisać.
Zacząłem zażywać amfetamine i z czasem mi pomogła. W miejscu w którym była samotnosc i depresja, pojawiły sie marzenia i plany.

Pojdziesz do psychologa i powie ci ze musisz
@Mariusz_Drugi: świetna rada by z jednego uzależnienia #!$%@? się w drugie. Facet potrzebuję ogarnąć swoje emocję i potrzeby, a nie tłumić je używkami. Życie jest stresujące i dobijające ale są też piękne chwilę, tylko trzeba się nauczyć jak sobie radzić w tych gównianych, żeby docenić te pozytywne. Alkohol czy anfetamina, albo inne używki, to prosta droga to #!$%@? sobie życia jeszcze bardziej.