Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: ja takim zjebom już nawet nie odpisuje jak jakimś cudem ten robak będzie chciał wydac gotówkę na cos co oferujesz to ta transakcja jest niewarta nerwów, tacy ułomni ludzie potrafią Ci zadzwonić o 7 rano czy paczkę wysłałeś bo on wczoraj o 23 przelew zrobił a zazwyczaj chcą za pobraniem a jak wyślesz to nieodbiorą. Jedyny plus że podają prawdziwe dane i jak taki neandertal nie odbierze pobraniówki to sprawę
@Nupharizar: najśmieszniejsze że ignorowałem takie wiadomości, albo odpisywałem coś równie debilnego. Potem okazało się że moje konto na olx ma ocene 3/10 bo ci kretyni bez zakupu mogą wystawiać 1 gwiazdkę za kontakt ze sprzedającym XD

50 transakcji zakończonych sukcesem i maksymalnymi ocenami od kupujących, oraz 200 #!$%@? ocen od patusów nie potrafiących się wysłowić/scammerów. Ten system im chyba sam białek wymyślił
@Nupharizar Kiedyś sprzedawałem kurtkę Wranglera po zmarłym ojcu. Facet pisał podobnie az w końcu sam zadzwonił. Okazało się, że to facet po 50 mieszkający w domu opieki czy jak to się tam zwało. Wysłałem mu za pobraniem poczta tłumacząc mu, że będzie drożej niż paczkomatem, a adres był właśnie do tej placowki. Potem zadzwonił, że odebrał i że wszystko gra ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najgorsze co się stało na OLX to #!$%@? ceny w kosmos XD serio, ludzie sprzedają wersalki, narożniki, fotele które są całkowicie #!$%@? za horendalne ceny.

Albo rok używany smartfon w cenie -50 zł od ceny nowego XD

Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale #!$%@? tak ciężko się potem przegląda rzeczy, które chce człowiek kupić.

Szukałem narożnika to wole dorzucić 200 zł i kupić nowy na Allegro XD