Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, jak kobiety chca miec latwiej nawet w logice xD
Napewno slyszeliscie juz slynne porownanie naszego wzrostu do ich wagi - gdzie to kurla nie ma zadnego porownania, bo na wage sie MA wplyw, a na wzrost NIE.
Tak samo teraz z tym PRZYMUSOWYM poborem wojskowym - porownuja sie do ciazy, w ktora NIE trzeba zachodzic i jest to tylko i wylacznie ICH wybor.
No japrdl trzymajcie mnie xD Nawet w logice chca miec ulgowo zeby porownywac sie wyborem do przymusu i twierdzic ze to tak samo xD

Ciekawi mnie tylko czy to kolejne celowe dzialanie skierowane na zysk z przywilejow, czy ktos jest tak kurla glupi ze tak mysli...

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #logikarozowychpaskow #przegryw #wtf #hipokryzja #bezczelnosc
  • 61
@marcooo80: no tak, bo każda ciąża to jest 100% planowanie albo w drugą stronę - bezmyślność.
Nie można zostać zgwalconym, a płód nie może być zdeformowany i skazany na cierpienie po porodzie. Są tylko Julki, które idą skakać po 19 bolcach w klubie i później lecą na skrobankę, i tak kilka razy w roku, typowe. Sam znam z 10 takich Julek. Ale teraz się skończyło, w mojej miejscowości biedne Julki pozapominały,
@marcooo80: tak samo jak ty porównujesz ciwiczenia ktore trwaja 30 dni do decyzji na cale zycie XDDDDDDDDDDD


@Frettka nie wiem czy orientujesz się jaką mamy partie, ile razy kłamali i mataczyli, więc obawy, że te 30 dni zmienia się w 30 dni rok w rok, czy przywrócą przymusową służbę wojskową jest jak najbardziej niestety realne. Sama wiesz, że te debile myślą tylko o sobie, prawo aborcyjne mieli tylko delikatnie zmienić, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@marcooo80: tak samo jak ty porównujesz ciwiczenia ktore trwaja 30 dni do decyzji na cale zycie XDDDDDDDDDDD

@Frettka: zobacz, nawet sama piszesz o "decyzji" i wciąż nie widzisz, że to nieadekwatne porównanie do sytuacji gdzie się ma się żadnego wpływu na bycie powołanym. Nie można o tym ZADECYDOWAĆ, można?

O to chodziło OPowi i ma pod tym względem rację.

Poza tym w jego wpisie było odwołanie do zestawiania poboru z
@marcooo80: tylko, że Twoja dyskusja o "99,9%"to tak naprawdę dyskusja o 0%. Wiesz czemu? Bo ludzie domagali się przywrócenia kompromisu aborcyjnego, a nie całkowitej legalziacji aborcji na życzenie. A wiesz komu kompromis aborcyjny pozwalał na aborcję? Właśnie Twoim" 0,1%" czyli tak naprawdę 100% Twojej reprezentacyjnej grupie. Szach mat.
@marcooo80: ale de facto, jeżeli mówisz po prostu o kobietach, które pobierają pobór do wojska, bo mają zakaz aborcyjny, to ok, rozumiem. #!$%@? takie kobiety.
Myślałem, że atakujesz dziewczyny, które nie są za przymusowym poborem do wojska i popierają facetów
@marcooo80: w sumie to jeżeli jakakolwiek kobieta atgumentuje przymus poboru "bo my mamy zakaz czegoś" to #!$%@? takie kobiety. To właśnie typowe feministki, chcą dobrze dla kobiet. Ale są zdrowo rozsadkowe kobiety, które wyszłyby razem z nami na ulicę i szły ramię w ramię, jeżeli byśmy się zorganizowali przeciw temu poborowi, tak jak i normalni mężczyźni wspierali strajk kobiet.
@szynszyla2018 źródło proszę
Nawet w artykułach masz że absolutna większość wynika z zaniedbań co do stosowania środków antykoncepcyjnych

Odwracając - zostałem wciągnięty do wojska, bo
- myślałem, że zdążę wyjść wystarczająco wcześnie ("z koszar") ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- zapomniałem wziąć tabletki anty-poborowej
- zsunął mi się anty-poborowy kondom
- nie wziąłem tabletki "dzień po" otrzymaniu listu z powołaniem...
Najlepsze że feministki to jedyna grupa kobiet będąca za równymi prawami jeżeli chodzi o pobór do woja.


@masz_fajne_donice: Nie do końca, feministki to nie monolit. Jak w każdej grupie znajdziesz tam przeciwstawne poglądy. Od feministek, dla których mężczyzni to źródło całego zła i najchętniej by wszystkich zlikwidowały po feministki, które prezentują poglądy egalitarne i faktycznie nachylą się nad problemami dotyczącymi i mężczyzn.
@marcooo80 nie rozumiem tylko jednego, po #!$%@? w ogóle porównywać te dwie rzeczy do siebie? Po co?

Zamiast zawalczyć o dobro wszystkich i stanąć ramię w ramię, tak jak też faceci zrobili to na strajku kobiet to tworzą się jakieś śmieszne podziały i wojny.

#!$%@?ć przymusowa służbę wojskową, nigdy bym nie chciała, żeby chlop na takowa szedł, chyba że sam by chciał.

Przecież to wszystko nasza wspólna sprawa, odbierają mężczyznom wybór -