Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, jak kobiety chca miec latwiej nawet w logice xD
Napewno slyszeliscie juz slynne porownanie naszego wzrostu do ich wagi - gdzie to kurla nie ma zadnego porownania, bo na wage sie MA wplyw, a na wzrost NIE.
Tak samo teraz z tym PRZYMUSOWYM poborem wojskowym - porownuja sie do ciazy, w ktora NIE trzeba zachodzic i jest to tylko i wylacznie ICH wybor.
No japrdl trzymajcie mnie xD Nawet w logice chca miec ulgowo zeby porownywac sie wyborem do przymusu i twierdzic ze to tak samo xD

Ciekawi mnie tylko czy to kolejne celowe dzialanie skierowane na zysk z przywilejow, czy ktos jest tak kurla glupi ze tak mysli...

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #logikarozowychpaskow #przegryw #wtf #hipokryzja #bezczelnosc
  • 61
w przypadku całkowitego zakazania aborcji, muszą zrezygnować z tego bo się po prostu boją że w przypadku zagrożenia życia matki dla naszych wspaniałych rządzących płód odgrywa ważniejszą rolę. Także w tym przypadku jakikolwiek wybór również jest odbierany.


@Frettka:

Już #!$%@?ąc od tego "całkowitego zakazu", to powiedz mi, jaka była dzietność wcześniej.
@marcooo80 jaki ma wybór kobieta jeśli w 3 miesiącu ciąży okaże się, że płód ma wadę taka że dziecko będzie w najlepszym razie warzywem? Ma wyjechać dokonać aborcji? Jak już jest w rejestrze ciąży? Mądry ty jesteś? Już wolałabym iść do wojska niż być skazana na życie z warzywem gdzie państwo ma w dupie matki takich dzieci czyli taka sytuacja przekreśla ci de facto życie. Ale typowy wykopek tego nie wie bo
Napewno slyszeliscie juz slynne porownanie naszego wzrostu do ich wagi - gdzie to kurla nie ma zadnego porownania, bo na wage sie MA wplyw, a na wzrost NIE.


@marcooo80: Ee ale pomijając sens całego wpisu, to co to ma za znaczenie, czy ktoś miał na coś wpływ czy nie, skoro to się po prostu nie podoba? Mnie nie obchodzi czy kobieta ma grube nogi, bo o siebie nie dba, czy może