Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, jak kobiety chca miec latwiej nawet w logice xD
Napewno slyszeliscie juz slynne porownanie naszego wzrostu do ich wagi - gdzie to kurla nie ma zadnego porownania, bo na wage sie MA wplyw, a na wzrost NIE.
Tak samo teraz z tym PRZYMUSOWYM poborem wojskowym - porownuja sie do ciazy, w ktora NIE trzeba zachodzic i jest to tylko i wylacznie ICH wybor.
No japrdl trzymajcie mnie xD Nawet w logice chca miec ulgowo zeby porownywac sie wyborem do przymusu i twierdzic ze to tak samo xD

Ciekawi mnie tylko czy to kolejne celowe dzialanie skierowane na zysk z przywilejow, czy ktos jest tak kurla glupi ze tak mysli...

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #logikarozowychpaskow #przegryw #wtf #hipokryzja #bezczelnosc
  • 61
porownuja sie do ciazy, w ktora NIE trzeba zachodzic i jest to tylko i wylacznie ICH wybor.


@marcooo80: przykre że wykopki są tak ograniczone ze nie zdają sobie sprawy z tego że są pary/małżeństwa które chcą mieć dzieci, i w przypadku całkowitego zakazania aborcji, muszą zrezygnować z tego bo się po prostu boją że w przypadku zagrożenia życia matki dla naszych wspaniałych rządzących płód odgrywa ważniejszą rolę. Także w tym przypadku
@423frewq4f23:

Dla mnie to nie jest zabawne, że widzisz swoją bliską osobę w takim stanie, musisz jej pomóc, zająć się nią, nie opuścisz bo kochasz ale z drugiej strony taka osoba z utraconymi kończynami ma depresję, mimo starań poprawienia jej samopoczucia i humoru dołuje swoim podejściem do życia, gdzie jak to kobieta będzie mieć problem np kiepską sytuację w pracy to nie może się wyżalić partnerowi bo on przecież ma gorzej,
@AlienFromWenus:

O to to x 100

#!$%@? tak jak każdy kocha swojego partnera to nie chciałby, żeby ten partner musiał przeżywać traumę. Jakby mi teoretycznie urwało nogi na wojnie i miałbym depresję, to nawet jakby mnie kobieta kochała to mogłaby mnie kiedyś zostawić. Każdy kiedyś pęknie, nawet jak uczucia są bardzo silne.

Kocham swojego partnera i chcę dla niego jak najlepiej, w życiu nie popierałbym obowiązkowego czegokolwiek narzuconego przez państwo, co
przykre że wykopki są tak ograniczone ze nie zdają sobie sprawy z tego że są pary/małżeństwa które chcą mieć dzieci, i w przypadku całkowitego zakazania aborcji, muszą zrezygnować z tego bo się po prostu boją że w przypadku zagrożenia życia matki dla naszych wspaniałych rządzących płód odgrywa ważniejszą rolę. Także w tym przypadku jakikolwiek wybór również jest odbierany.


@Frettka: no i juz pierwsza ktora idzie w zaparte i klamie xD

Slowo
@marcooo80: co kłamie?
w obydwu przypadkach wybór jest odbierany i tyle ¯\_(ツ)_/¯
ale oczywiście wasze sprawy zawsze są ważniejsze i jestescie najbardziej poszkodowani. Biedne wykopki XDDD
@jedenastywrzesnia: mój obecnie jest w delegacji za granicą przez dwa tygodnie i ja wariuję, uj wie co tam się może stać, nie ma z nim kontaktu tak łatwego jakby był w granicach Polski. Ojciec mi opowiadał jak to w wojsku było, że jedzenie mieli zepsute, że nawet grubawy facet jak wrócił z wojska do domu to mu się policzki zapadły, przecież wojsko wypacza też ludzkie odruchy, jest się nerwowym, agresywnym, to
@marcooo80: braki w rozumowaniu to jedynie ty tutaj masz xD zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci potworków które nie przeżyją dnia to nie jest żaden wybór, a do woja iśc nie musisz - możesz sobie spróbować zorganizować zwolnienie od lekarza, od pracodawcy, albo wyjechać z kraju ¯\_(ツ)_/¯
@marcooo80: tak samo jak ty porównujesz ciwiczenia ktore trwaja 30 dni do decyzji na cale zycie XDDDDDDDDDDD


@Frettka: Te ćwiczenia to też decyzja na całe życie bo składasz przysięgę wojskową i nie jesteś już cywilem w rezerwie pasywnej tylko żołnierzem rezerwy pasywnej. Czyli mogą powoływać mężczyzn później co roku na tyle czasu ile chcą a w razie wojny wysłać odrazu na mięso armatnie.