Wpis z mikrobloga

@ElectroNICK: poważnie?
Czekać tylko aż zaczniecie sobie wyłączać korki bo pralka chodzi za głośno a sąsiad ma taryfę nocna..
Sam pracuje w weekendy i czasami ktoś w bloku robi imprezę nie robię z tego afery bo za miesiąc dwa pewnie ja zrobię imprezę.
No chyba że sąsiad co tydzień #!$%@? bassem to całkiem inna rozmowa. Ale wątpię by twoja zemsta podzialała, na kacu nawet nie pomyśli że wczesne zabawy kaszojada są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@ElectroNICK: jajebe nie ma to jak #!$%@?ć się do sąsiadów bo chcą sobie żyć xD
Sam robię imprezy czasem do 3 i jestem pewien że słychać piętro wyżej. Ale nigdy nic mi nie powiedział. Z drugiej strony ja nigdy się nie #!$%@?łem że dzieciaki sąsiada #!$%@?ą w sobotę o 5 rano po podłodze jakimiś autkami. Także cieszę się że siedzisz w innym bloku
@Cepion: jak potrzebujesz ponad 48 godzin do wyspania się po tygodniu pracy to zmień prace bo #!$%@? jak beduin. Od odpoczynku regeneracyjnego jest noc w tygodniu, a jak potrzebujesz pospac dłużej to sobie w weekend zrobisz drzemkę w dzień.
@rimyi: twoja wolność do zachowywania się jak małpa bez kultury jest mniej ważna od prawnie zagwarantowanej wolności do wypoczynku po ciężkiej pracy oskarku deweloperski.