Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000 imprezy do 1? łoooo kierwa napisał bordowy piwniczak, który impry widział jedynie na śmiesznych obrazach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@crest: teraz mi smutno ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ArtoWski: ty mieszkałeś kiedyś w bloku? problemem nie jest płacz dziecka czy darcie mordy #!$%@? chłopa, problemem jest #!$%@? basem ponieważ ze względu na prawa fizyki niesie się on #!$%@?ńsko daleko i mocno,

dziecko za ścianą drze morde? luzik wkładasz stopery do uszu i idziesz spać

debil za ścianą #!$%@? basami? stopery #!$%@? nie pomogą bo to #!$%@? czuć w kościach

naprawdę nie przeszkadza mi w bloku jak ktoś robi generalny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poldek0000 imprezy do 1? łoooo kierwa napisał bordowy piwniczak, który impry widział jedynie na śmiesznych obrazach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@crest: jak cię nie stać na prawdziwą imprezę w klubie, gdzie jest na to miejsce to nie moja wina ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zly_On trolujesz czy jestes glupi? Mieszkanie w bloku to nie dyskoteka, cisza o 22 i #!$%@? mnie obchodzi co robia mlodzi czy starzy chcesz imprezy idz do pabu czy klubu albo wybuduj sobie dom. Niektorzy w weekendy pracuja i chca sie wyspac lub chcs odespac tydzień pracy. Biedakow nie stac na piwo w pubie i urządzają sobie nocne imprezy ha tfu, bagiety powinny slone mandaty za to sypav
  • Odpowiedz
mój sąsiad uważa że jego prawem jest słuchanie muzyki codziennie od 23 do 2 w nocy i czego ja od niego chcę. Dramat.


@WafleMichaua: dzwoń za każdym razem na policję, mój patus z góry się uspokoił po 2 czy 3 wizytach 2 lata temu. Wcześniejsze postępowanie zgodnie z radami wykopków czyli - "idź pogadaj" gówno dawały. Obiecywał, że już ściszy po czym po 5min #!$%@?ł na nowo do 6 nad ranem.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: nie rozumiem dlaczego takie osły nie mogą sobie przyciszyć muzyki po 22 i wyłączyć basów? Przecież jak i tak nie tańczą tylko siedzą i piją wódkę to fakt że coś będzie grać bez basów nie robi aż takiej różnicy, a to one najbardziej się niosą¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz