Wpis z mikrobloga

bo sąsiada trzeba sobie wychować. Jak zobaczy że może sobie pozwolić na imprezę to będzie częściej ją robić. Tak to wie że nie będzie mial lekko po imprezie.


@ElectroNICK To prawda, dlatego ja zawsze jak słyszę gdy mój sąsiad kaszojadowi czyta na cały regulator bajki albo lata po chalupie bawiąc się w berka czy #!$%@? wie co, to puszczam mu z wzmacniacza Gang Albanii.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: I tak sobie polacy #!$%@?ą, jeden drugiemu i tak całymi pokoleniami wszyscy skłóceni i robią sobie na złość xD Trochę wyrozumiałości w dwie strony. Była sobota, impreza do 1 to żadna impreza... normalna sprawa.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: a nie można zrobić imprezy, nawet do 6 rano, ale tak żeby nie przeszkadzać sąsiadom?
przecież jak jesteś w mieszkaniu i puścisz muzę nie za głośno, to sąsiedzi nie słyszą, drzeć ryja też nie potrzebujesz
a jak mieszkasz w bloku i chcesz skakać do rana, to idziesz na imprezę do klubu
  • Odpowiedz
Była sobota, impreza do 1 to żadna impreza... normalna sprawa.


@rzeznia22: w Polsce chyba normalna, jeszcze, bo każdy ma w piździe czy komuś przeszkadza i nie daje spać, a do klubu nie pójdzie bo musi robić "domówkę"
  • Odpowiedz
@heniek_8: pokaż mi imprezę, gdzie nikt nie słucha głośno muzyki oraz nie drze ryja do szóstej rano. Jeszcze na takiej nie byłem i żaden sąsiad takiej nie zorganizował. Mieszkanie nie jest miejscem, gdzie imprezujesz nocą. Ludzkość lata temu wpadła na pomysł lokali, gdzie możesz drzeć ryja całą noc i nikomu nie będzie to przeszkadzało, mieszkanie w bloku nie jest tego typu miejscem.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: no właśnie wyznaję to samo przekonanie - można zaprosić kulturalnych ludzi i z nimi posiedzieć pogadać popić do rana, ale jak ktoś potrzebuje robić hałas to niech wychodzi do klubów a nie w bloku gdzie ma z każdej strony sąsiadów
  • Odpowiedz
Sposobu rozwiązania problemu przez OPa nie pochwalam - jest niewielka szansa na to, że da jakiekolwiek skutki w przyszłości + jest tak samo prymitywna, jak zachowanie sąsiadów. Jednak najśmieszniejsze są wykopki w stylu: hehehe boomer.
Dzielisz przestrzeń z innymi? To o nią dbaj. Ludzie mają różne potrzeby i jeśli twoje (impreza) przeszkadzają innym, to idź ją spełnić poza mieszkaniem. Macie po 13 lat, żeby się chwalić imprezą?
  • Odpowiedz
polecam stare sprawdzone metalowe kulki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrProject: a ja polecam policję bo to jest obiektywna ocena - przyjadą i sprawdzają czy jest głośno czy nie
jeżeli jest cicho tylko wzywający jest nadwrażliwy - to nie podejmą interwencji, a jeżeli to przeszkadza sąsiadom - to koniec imprezy :)
  • Odpowiedz
Jak ktoś zrobi huczna imprezę 2 x w roku to ok.


@zasadzka01: 2x w roku to masz : ten z dołu 2 razy, ten z góry 2 razy , potem z lewej, prawej i nagle masz kilka imprez w miesiącu
jak chcesz 2x w roku robić imprezę to zapraszaj gości na neutralny grunt na mieście
  • Odpowiedz
@ElectroNICK ale trzeba mieć smutne życie by mścić się za to, że sąsiedzi mieli czelność pobawić się w sobotę do 1 w nocy, masakra xD Dobrze, że #!$%@?śmy z różową do domku jednorodzinnego w tym roku, bo w poprzednim mieszkaniu jedni sąsiedzi też byli typowymi polaczkami-społeczniakami, zupełnie jak op
  • Odpowiedz