Wpis z mikrobloga

182 367,80 - 14,26 = 182 353,64

Dziś totalne zwycięstwo wewnętrznego lenia. Późny start (6:14), spacerowe tempo, ot tak się ledwo zmusiłem żeby nie było zmarnowanego dnia.

Smog na tyle zauważalny, że zabrałem maskę, a na termometrze -2°C więc w sumie dość luzacko. Niemniej nic a nic nie chciało mi się nadganiać i tak sobie potruchtałem, po drodze kupując bułki i warzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłej soboty! ( ͡ ͡ )

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
Pobierz
źródło: comment_1670053913MwF3C55V6A2IqR0HQsaFbs.jpg
  • 13
@md5sum: na siłowni?? Jak to ??!! Przecież na "świeżym" powietrzu lepiej. (To oczywiście sarkazm w powyższym temacie). Za każdym razem jak widzę kolegę OP w tej masce to jest mi poprostu przykro, że człowiek w takim syfie musi funkcjonować. Bieganie dla zdrowia nabiera innego znaczenia tutaj.
@enron podziwiam xd jak ludzie reagują na człowieka który w sobotę o 6 rano w zimie niemal biega z maską xd


@Klepajro: lokalsi, panie w biedrze i piekarni już przyzwyczajeni. Ale bywało że słyszałem okrzyki przerażenia jak z horrorów xD
@md5sum: na siłowni?? Jak to ??!! Przecież na "świeżym" powietrzu lepiej. (To oczywiście sarkazm w powyższym temacie). Za każdym razem jak widzę kolegę OP w tej masce to jest mi poprostu przykro, że człowiek w takim syfie musi funkcjonować. Bieganie dla zdrowia nabiera innego znaczenia tutaj.


@noe44: nie chodzi o świeże powietrze a o plener. Dla mnie bieżnia elektryczna to dziecko #!$%@? i szatana ( ͡° ͜ʖ ͡
@enron: ja doskonale Cię rozumiem i znam Twoje powody. Bieżnie używam sam tylko do treningu stałego tempa. Mi chodzi o to ,że człowiek musi sięgać po takie metody ,żeby nie otruć się powietrzem wdychanym. Tysiące ludzi chodzi bez masek .
@enron: jest i mój ulubiony lakiernik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ja dobrze widzę to bawełniana koszulka, a za Twoimi plecami leży śnieg?


@Paczek_w_masle: apage! Jaka bawełniana? Normalna plastikowa, techniczna znaczysię. A w tle jakieś tam ślady śniegu, było ciut ślisko ale letnie ultraboosty dały radę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@enron: ciężko mi uwierzyć w to że maska dająca dobra filtrację nadaje się do takiej wymiany oddechowej podczas biegu.


@md5sum: a jednak ( ͡ ͜ʖ ͡) To są pochłaniacze 3M6038, mają klasę filtracji P3 - wyższą niż wszelkie neoprenowe zabawki, które stanowią zagrożenie dla zdrowia.
Te pochłaniacze mają być używane przez ludzi wykonujących pracę fizyczną - np. szlifowanie gładzi. Smog zjadają na śniadanie (