Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak namówić dziewczynę do #seks bez prezerwatywy. Oczywiście dziewczyna zażywa tabletki jadnak chcę abym też stosował ogumienie. Jesteśmy w związku już niemalże 3 lata mamy po 23 lata. Rozmawiałem z nią o tym, że tabletki dają prawie 100% skuteczności a te 0,005% kobiet które zachodzą w ciążę pomimo stosowania antykoncepcji hormonalnej to osoby które np zapominały o tabletce jednak nic to nie daje. Macie jakieś pomysły? Szczerze myślę, że jak przez 3 lata mi nie pozwala to pewnie tak najprawdopodobniej zostanie co może doprowadzić do frustracji z mojej strony co z kolei niestety może negatywnie odbić się na związku.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6389f58f4bf3873caced82aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 11
KoralowaKobietka: Frustracja z powodu gumy? Ja rozumiem, że jest różnica w odczuciach z i bez, ale żeby aż tak? Mój niebieski też mnie próbował namówić na taki stosunek bez prezerwatywy, ale już bez przesady - będziemy gotowi na potomstwo, to zrezygnujemy z takiego zabezpieczenia, a na razie po co ryzykować, że potem będę musiała przestawiać sobie życie dla chwili przyjemności. Tylko ja mam ogarniętego partnera, który szanuje moje poczucie bezpieczeństwa i
OP: > KoralowaKobietka: Frustracja z powodu gumy? Ja rozumiem, że jest różnica w odczuciach z i bez, ale żeby aż tak? Mój niebieski też mnie próbował namówić na taki stosunek bez prezerwatywy, ale już bez przesady - będziemy gotowi na potomstwo, to zrezygnujemy z takiego zabezpieczenia, a na razie po co ryzykować, że potem będę musiała przestawiać sobie życie dla chwili przyjemności. Tylko ja mam ogarniętego partnera, który szanuje moje poczucie
990baf860c: Tu nie chodzi o to, czy to bez zabezpieczenia czy z, a o stres związany z uprawianiem seksu, kiedy nie chcesz zachodzić w ciążę. Ja każdą sytuację, w której
była nawet niewielka szansa na ciążę przypłaciłam i będę przypłacać co najmniej miesiącem stresu doprowadzającego mnie do płaczu i zaburzając ego moje funkcjonowanie. Codzienne planowania co zrobię jak będę w ciąży, a co jak już się urodzi... Jak brałam tabletki (3