Wpis z mikrobloga

Photoshopa pobrałem w 4 podstawówce. Pierwszą stronę w HTML na tabelach zrobiłem w 1 gimnazjum. Pierwszą poważną stronę zaprojektowałem w 1 technikum, wciąż w Photoshopie. W 3 technikum pracowałem przez 3 miesiące nad startupem z Holandii, już w Sketchu. W 4 technikum pracowałem 9 miesięcy nad startupem z Australii. Następne 6 i pół roku pracowałem w agencji, od 3/4 lat w Figmie. Od samego początku byłem samoukiem.

#chwalesie #programista15k #projektant30k #ui #ux #design #productdesign
zaxang - Photoshopa pobrałem w 4 podstawówce. Pierwszą stronę w HTML na tabelach zrob...

źródło: comment_1669981275frqmSvMyykQ2vOER0cEPrU.jpg

Pobierz
  • 51
@Rufurege1: Przejrzałeś mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WarmWeather: Nigdy nie jest za późno. Sam jutro zaczynam kurs gdzie będę szkolił znajomych w Figmie. Jeden znajomy zaczął 2 lata temu, kompletnie nie będąc w branży, i zarabia już ponad 15k (z tym, ze pracuje na półtora etatu). Trzeba jedynie motywacji.

@LodowkaWskazowka: Miesięczna pensja tylko muszę z tego zapłacić VAT i dochodowy. Realnie będę miał z tego
@deenowy: Dalej trwa chociaż jeszcze mniej więcej rok, ponieważ założyłem już swoją agencje. Czekam jednak na odpowiedni moment aby skupić się tylko na swojej agencji. Ten moment nastąpi jak będę pewny za klientów i prace na najbliższe miesiące dla pracowników.
Ja wchodzę w temat z perspektywy grafika. Ale mam już trochę landingow na koncie, XD opanowane, a teraz wchodzę w figmę.

Ale szczerze to nie wiem co teraz robić, żeby przestać klepać głupie banery a zająć się interfejsami. Wszędzie chcą midów z bogatym portfolio i zrealizowanymi komercyjnymi projektami.

Na jakim stanowisku pracujesz? Jak wszedłeś w branżę prócz tych startupów?
@zibizz1: Gratulacje. Mnie ten moment czeka za 2-3 lata i trochę się go obawiam. W październiku był dobry miesiąc i zapłaciłem rekordowe dla mnie 23 tysiące podatku.

@LodowkaWskazowka: Miałem trochę szczęścia oraz lubiłem to, co robię. Na Twoim miejscu założyłbym portfolio na Drinbble, klepnął kilka ładnych interfejsów (tam znajdziesz tonę inspiracji). Wrzuciłbym to na Dribbble, jedna praca co 4-5 dni przez 2/3 miesiące. Jak będziesz miał tam zbudowane portfolio to
@zaxang: z fartem miras! Ja dość późno zacząłem karierę w branży, bo długo męczyłem się na studiach z pracą inżynierską (informatyka), a i łudziłem się że można zarobić godne pieniądze na dziennikarstwie growym. Ale w końcu uznałem, że "to ten czas" i też na zasadzie samouctwa ogarnąłem temat UX/UI. Od kilku lat przelewy przychodzą pięciocyfrowe i rozwala mnie, jak wielu młodych ludzi płacze że "perspektywy to były w latach 90, a