Wpis z mikrobloga

Photoshopa pobrałem w 4 podstawówce. Pierwszą stronę w HTML na tabelach zrobiłem w 1 gimnazjum. Pierwszą poważną stronę zaprojektowałem w 1 technikum, wciąż w Photoshopie. W 3 technikum pracowałem przez 3 miesiące nad startupem z Holandii, już w Sketchu. W 4 technikum pracowałem 9 miesięcy nad startupem z Australii. Następne 6 i pół roku pracowałem w agencji, od 3/4 lat w Figmie. Od samego początku byłem samoukiem.

#chwalesie #programista15k #projektant30k #ui #ux #design #productdesign
zaxang - Photoshopa pobrałem w 4 podstawówce. Pierwszą stronę w HTML na tabelach zrob...

źródło: comment_1669981275frqmSvMyykQ2vOER0cEPrU.jpg

Pobierz
  • 51
@zaxang: Znajomy też zaczął robić w UI/UX i bardzo sobie chwali (wcześniej mieszał sosy do kebaba). Zrobił dwutygodniowy bootcamp, a potem odrazu na rekrutację. Jako test musiał zrobić prosty formularz z walidacją i teraz zarabia 16k miesięcznie malując jakieś prostokąty.
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ale korzystam z usług, które są wyceniane na X, a płace za nie 60% X. Czyli 40% oszczędzam. Samochód i tak bym używał ten sam. Jedynie na koncie zostaje mi mniej, ale to chyba logiczne jeśli korzystam z usługi samochodu XD