Wpis z mikrobloga

Do programu wchodzi laska, która studiowała polonistykę.
Słucham i mam ubaw, bo dość mocno odbiega kompetencjami językowymi od reszty dziewcząt. Kiedy ta refleksja w końcu formuje się w konkretną myśl w mojej głowie, słyszę Toma mówiącego do którejś z adoratorek: "Nie wiem, ona jakoś dziwnie mówi". :D

#40kontra20
  • 38
  • Odpowiedz
@Null84: dokładnie xD rozwaliło mnie to xD laska ma zdecydowanie naturalny wdzięk i klasę - coś czego niby Tomuś szuka w kobiecie - klasy; i puentuje to 'ona jakoś dziwnie gada' xD poskładało mnie to
  • Odpowiedz
@herbata_z_cytryna: potencjał wizualny nie jest najgorszym możliwym sformułowaniem. Razi tam, w tamtym konkretnym środowisku. Ton laska ma sztuczny, ale może to też efekt popisów przed kamerami akurat?

Inna sprawa - jednak wielu "skończonych" polonistów w pierwszej fazie po opuszczeniu uczelni wypowiada się w sposób lekko odbiegający od normy. To mija z czasem. A przynajmniej tak mi się zdaje. :)
  • Odpowiedz
@herbata_z_cytryna: ta filologia poważnie musiała odbić na Tobie negatywne piętno :D i z czyjej perspektywy mogła bym pisać jak nie z mojej? Chyba logiczne że wypowiadam swoje zdaniem a na zaczepkę typu 'żyj swoimi wyobrażeniami' z uśmiechem odpowiadam a Ty swoimi Panie herbatko :)
  • Odpowiedz
Na tej filologii powinni cię nauczyć też logicznego myślenia pani/panie "xD" ;)


@herbata_z_cytryna: jak logicznie prześledzisz wypowiedzi, zobaczysz, że to była moje odpowiedz do Twojej wypowiedzi i założeń totalnie z dupy. Oczywiście że wyrażam opinię na podstawie dwóch odcinków, bo jest to durne reality show. Ale Twoje założenie że > Widać, ze się z nią utożsamiasz, dlatego gloryfikujesz.

@herbata_z_cytryna: jest dopiero irracjonalne :D Pozdrawiam Pana wybitnego intelektualistę xD
  • Odpowiedz
@herbata_z_cytryna: Racja, moja luźna opinia o postaci z reality show jest bez porównania gorsza niż Twoja psychoanaliza i błędne wnioski na podstawie moich dwóch wpisów :) i z tą logiką to jeszcze potrenuj, bo wyłożyłeś się kilka razy podczas tej dyskusji, a to przecież miał być Twój największy pocisk, więc trochę wstyd :)
  • Odpowiedz
@herbata_z_cytryna: Myślę, że różnica polega w dystansie. Ja sobie śmieszkuję z ludzmi na temat głupiego reality, a Ty wbijasz z zupełnie poważnymi pretensjami i błędną analizą :D a w dodatku jakąś potrzebą umniejszenia mi. To jest dopiero śmieszna sprawa :D i dokładnie jak napisałeś. Ehh, szkoda mi czasu na tę dyskusję, poćwicz trochę logikę i przede wszystkim konsekwencję. Na razie
  • Odpowiedz