Wpis z mikrobloga

doszła mi stacja Jsaux. Ogólnie nawet polecam jeśli ktoś szuka stacji dokującej. solidnie wykonana, aż bym powiedział że zbyt solidnie. Przez to że użyli metalu jako obudowy to łatwo i zarysowania. Szkoda że nie robią stacji takich jak na Switch, że się wkłada i tyle. Czy da się w decku ustawić maksymalny poziom naładowania? jako że będzie dość długo podpięty, to nie chcę by bateria była ciągle na 100%

#steamdeck
Pobierz mapache - doszła mi stacja Jsaux. Ogólnie nawet polecam jeśli ktoś szuka stacji dokuj...
źródło: comment_1669921416ysCP53kzQLXXekRj5SGCJl.jpg
  • 14
@mapache: Posiadam tego samego docka, a nawet dwa. Pierwsze zamówienie stało dwa tygodnie w Amsterdamie to napisałem do chińczyka i wysłali kolejną paczkę. Ta pierwsza przyszła 3 dni po tej drugiej. A co do baterii to deck nie ładuje się cały czas. U mnie często oscyluje w granicach 90-95procent bateria.
@mapache: A widzisz, nie było chyba wtedy. Zamawiałem już jakiś czas temu(jeszcze dock z valve nie był w sprzedaży) z oficjalnej strony jsaux za 39dolców bodajże. Fajna opcja, bo różowa używa do seriali by oglądać na tv. Ja znów drugiego docka mam w pokoju hotelowym gdzie siedzę w delegacjach i tam używam jako pc.
@Mjut93: Netflix do seriali? jesli tak to udało się wam odpalić w jakiś sposób więcej niż 720p? szkoda że te docki nie mają podwójnego HDMI, przydałby się drugi monitor