Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy tylko ja mam tak w związku i tylko mnie to tak #!$%@?.

Moja żona pisze mi sprośnego sms.

"Ale mam ochotę zrobić ci loda, dojdziesz mi dzisiaj na cycusie?"

Lub podobne.

Odpisuje do niej, że już się nie mogę doczekać.
Dobieram się do niej wieczorem i to nie tak, że wkładam jej penisa w usta.
Tylko masaż całego ciała, całuje i zaczynam brać się do rzeczy.

- nie mam ochoty, jestem zmęczona.

I tak w 95% przypadków jak dostanę takiego sms.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6388a15f4bf3873caced4d12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo ją męczysz tym masażem #!$%@? i całą tą otoczką. Jak jesteś w połowie przygotowań to jej już się nie chce i w pełni to rozumiem. Następnym razem zrób właśnie tak jak napisałeś, od razu ładujesz pręta gdzie popadnie i wbijasz 5 bieg. Kobiety lubią zdecydowanych facetów, którzy pokazują swoją sprawność w chwili próby a nie całujących masażystów !
Moja narzeczona też tak robiła.

Ja jej napisałem, że jak wróci z pracy to niech szybko się spakuje i jedziemy na weekend do np. Zakopanego.


Wraca z pracy, pakuje się.

- Pytam się jej co robisz?

No pakuje się, przecież mamy jechać do Zakopanego

- Aaaa ale już się rozmyśliłem, jestem zmęczony na takie wyjazdy.

Szybko się nauczyła.


@kodecss: Cos pieknego. Ja to dodaje do ulubionych
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo może ty zaczynasz to robić tak delikatnie, czule, masażyk, srażyk, pieszczotki, srotki a ona może chce tak na ostro. Za kudły i do japy. Bez #!$%@? się w tańcu.
Skoro pisze ci eska w stylu schlap mi się na cyce to wiadomo że o tym marzy, Na pewno nie o kolejnym romantycznym numerku, delikatnym dotyku, czułych pocałunkach. Wbrew temu co faceci sądzą o swoich witaminkach one lubią być szmacone
@kodecss rozwala mnie to zawsze że choć nie tylko dotyczy to kobiet bo drugiej strony czasem również, to ludzie muszą się w związkach nawzajem wychowywać jak zwierzęta choć z perspektywy to takie rzeczy wydają się być przecież oczywiste kto kogo traktuje nieuczciwie, i z tego co widzę jednak większość tych przypadków do wychowania to właśnie kobiety, a żeby je poderwać to trzeba je zabawiać i oferować dystrakcje jak tatuś dziecku, a później
Dobieram się do niej wieczorem i to nie tak, że wkładam jej penisa w usta.

Tylko masaż całego ciała, całuje i zaczynam brać się do rzeczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: a ona właśnie chce, żebyś załadował jej fiuta w pysk, a nie miział jak #!$%@?
Nic tak bardziej nie prostuje człowieka jak zachowanie się tak samo jak on. Wypróbowałem i potwierdzam, na razie na tej samej płci, np. w pracy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo kobiety działają inaczej i na nich męska logika rzadko działa. Tak samo działają z nimi inaczej kłótnie niż między facetami. Są po prostu emocjonalne i #!$%@? Ci to da xD Widać, że to rady jakiegoś stuleja.

pisanie do siebie takich smsow jest cringe w
UśmiechniętyBydlak: @XpedobearX: odezwał się chłopiec, który przedawkował soję i zgrywa wielkiego znawcę różowych, bo wychowywała go samotna matka, a poprzez niedobór testosteronu przesiadywał jedynie z dziewczynami, bo chłopaki go odrzucali.
Ty masz łeb zorany tak, że wyraz dziura kojarzy ci się z jednym. Wiesz jakiego mindfucka miałem jak dowiedziałem się, że ludzie mają 2 miliony gruczołów potowych na ciele?
Powyższe pytanie napisałem tylko po to żebyś pomyślał, że chcę walić
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestes pecie tak odwazny i meski, ze piszesz z anonimowych wymyslajac sobie coraz to bardziej MESKIE nicki xD No elo chadzie, pogromco samic xD Ja #!$%@?, co za przegryw. I ty masz czelnosc pisac komus o byciu soyboyem, gdy sam dopiero po X latach domyslasz sie, ze ludzi traktuje sie tak jak oni Ciebie, kek. Zbij sobie, bo chyba dawno nie bylo machane i rosnie frustracja z uzaleznienia.