Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy tylko ja mam tak w związku i tylko mnie to tak #!$%@?.

Moja żona pisze mi sprośnego sms.

"Ale mam ochotę zrobić ci loda, dojdziesz mi dzisiaj na cycusie?"

Lub podobne.

Odpisuje do niej, że już się nie mogę doczekać.
Dobieram się do niej wieczorem i to nie tak, że wkładam jej penisa w usta.
Tylko masaż całego ciała, całuje i zaczynam brać się do rzeczy.

- nie mam ochoty, jestem zmęczona.

I tak w 95% przypadków jak dostanę takiego sms.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6388a15f4bf3873caced4d12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
no skoro jej odpisujesz jak beciak ze juz nie mozesz sie ojej doczekać, to co sie dziwisz. Zlewaj te jej smsy i tyle. Poza tym co to za żona ze zmęczona na dymanie. Wez rozwód i sie ożeń z prawidłową bo dotychczasowa jest popsuta
MorskiBydlak: A o której wracasz? Kiedy zaczynasz Ty swój dzień, a kiedy Twoja kobieta?

Mój dzień zaczyna się zazwyczaj o 6, niebieskiego o 12 bo jest nocnym markiem. Jak ja kończę pracę i jest 16 muszę posptrzątać bałagan po jego śniadaniu, zrobić obiad, pranie, lecę na siłownię. O 21 jestem wypompowana, ogarniam się na następny dzień, czytam książkę, odrabiam angielski z dodatkowych. O 20 też wraca mój niebieski, je, myje się.
ŚwietlistyJabol:

prosta rada nie czekaj do wieczora leć jak najszybciej do niej, zanim ktoś inny to zrobi


@sberatel: o, tak, jak najszybciej zanim ksienżniczka się rozmyśli. No, biegnij, biegnij.
To tak jak kilka dni temu był tutaj wpis jakiegoś mirka, który pisał, że jakaś lewaczka, z którą kręcił napisała mu żeby przyjechał ją wygrzmocić. Siedziała w Zakopanem, a koleś w Warszawie. Typ jechał 5 godzin autem po marszu niepodległości żeby
knur:

Moja żona pisze mi sprośnego sms.

Odpisuje do niej, że już się nie mogę doczekać.

Dobieram się do niej wieczorem

- nie mam ochoty, jestem zmęczona.


Bo dla niej pewnie samo to, że Ci takiego sms wyśle to jest odhaczona pozycja na liście 'zadbać o potrzeby męża'. I w jej mniemaniu powinieneś się cieszyć.
---

Zaakceptował: jonik
Kolejna księżniczka, która nauczona, że jak coś powie to pieski będą wykonywać. Nic tak bardziej nie prostuje człowieka jak zachowanie się tak samo jak on. Wypróbowałem i potwierdzam, na razie na tej samej płci, np. w pracy.


@ŚwietlistyJabol: tym się różnimy, że ja mam doświadczenie na przeciwnej płci i nie tylko w pracy