Wpis z mikrobloga

@Shatter: Zresztą, w takim razie OP powinien się spytać czy mielibyśmy coś przeciwko lub czy nie chcielibyśmy żeby nasz różowy cos takiego robił. Ale wtedy odpowiedź byłaby oczywista xD. Czyli dyskusja teraz toczy się wobec definicji zabraniania, bo wiadomo, że nikt by tego nie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll Dlaczego jest to zaburzenie? Masz jakieś kwalifikacje do mówienia co jest zaburzeniem a co nie? Zaburzenie to wrzucenie zdjęcia do neta i pochwalenie się #!$%@? sylwetką? XD A jakby ćwiczyła i pokazywała efekty to też nie może bo to zaburzenie? O czym ty w ogóle #!$%@? niedowartościowana kobieto. Problem tkwi w mentalności, przede wszystkim konseratywnej, nikt nie narzeka jak facet zapozuje z gołą klatą i pokaże kaloryfer ale laska z pokazanym
  • Odpowiedz
@Filippa: bo to taki sam rodzaj ekshibicjonizmu jak facet z gołą klatą albo w wachlujący prochowcem na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I myślę, za to ty średnio, dowartościowana kobieto
  • Odpowiedz
@moll No tak, ty myślisz, inni nieszczególnie xD twoja racja jest mądrzejsza niż innych, co za wybitny szczyt egoizmu, a argumentów sensownych nadal brak
  • Odpowiedz
@Filippa: Najlepiej ją zignorować, bo dyskusja z takimi jak ona nie ma sensu. Ona żyje we własnym świecie a argumenty dla siebie niewygodne zwyczajnie ignoruje. Do tej pory nie odpowiedziała mi dlaczego ubliżyła tej dziewczynie, a jej jedyna reakcja to odwrócenie kota ogonem i próba przedstawienia sytuacji tak jakbym to ja ją atakowała krytykując jej haniebne zachowanie. Nie rozumie, że zachowuje się jak klakierka przyklaskująca class bully, pomagając wykopowym frustratom w
  • Odpowiedz