Wpis z mikrobloga

Ostatnio spadł śnieg i z kolegą upalaliśmy jego szrota ,ja tam umiem kręcić bączki i strzelać z sprzegła i wiem że się nie da w FWD ale ten pajac niestety już nie ,i zapomniał spuśić ręczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) strzelił ze sprzęgła i KIa zgasła ,na żadnym biegu nie rusza półosie całe i przy puszczaniu sprzegla zaczyna coś grzechotać chyba tryby #!$%@?ą w obudowe od skrzyni .Jaki koszt naprawy przewidują państwo ,jak coś to jest dziura w skrzyni i #!$%@? sprzęgłem #motoryzacja #sprzeglo #skrzyniabiegow #samochody #kia
  • 12
@Mete: Bo ja mu tego nie zrobie , jak zapomniał spuścić ręcznego to teraz niech cierpi a nie kaze naprawiac swój błąd(σ ͜ʖσ)
@trx87 nie wiem jak to sie stało po prostu strzelił z 5 k obrotów więc nie ma co się dziwić jeszcze z wlaczonym esp był tylko zgrzyt i zgasl silnik
@Chiox: no właśnie jest co się dziwić bo nic się kupy nie trzyma,
jeżeli pod kołami miał śnieg to nie wiem jakim cudem mógł urwać półoś
to, że z tyłu miał zaciągnięty ręczny to nie ma znaczenia, nawet jakby nie miał to by przy tych 5k obrotów mielił kołami i stał w miejscu

tak się przecież "pali gumę" w FWD na suchym, że rozkręca do 5k i strzela ze sprzęgła i
@Chiox: Nie możliwe to jest żeby urwać półosie na śniegu, sam kiedyś zaliczyłem na śniegu pomyłkę i przy 7000rpm z dwójki przebiłem na jedynkę. Co się stało z silnikiem i skrzynią? Nic, po prostu mi zblokowało koła i się ślizgnąłem po śniegu. Za mało trakcji żeby przenieść duże przeciążenia, zresztą nawet na asfalcie nic by się nie stało. Ewidentnie sobie coś wymyśliłeś, albo auto padło, bo już dawno miało dość. Może
@SpalaczBenzyny: silnik 1.5 więc nie ma co się dziwić że nie dał rady nie wiem co #!$%@?ł ale #!$%@? po puszczeniu sprzegla tak mocno w obudowe ze jak chcesz moge dac nagranie ,remontu nie bedzie
@Hehehe115: Może nic by się nie stało jak by to zrobił pierwszy raz ale on to ciagle robil co chwila były zrywy robione tym autem nawet z 2 na recznym kiedys #!$%@? na polnej drodze bo robil jakies glupoty