Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czasowstrzymywacz: @bscoop: Odnosze wrazenie, ze tryb realistyczny w obecnym ksztalcie jest niegrywalny. Zanim wybuduje sie podstawowa infrastrukture dla mieszkancow to na tyle spada im zadowolenie, ze nikt nie jest zdolny do pracy, a miasta sie wysiedlaja.
@MiG-21: Jest cholernie trudny, pewnie z czasem zostaną wprowadzone pewne zmiany ułatwiające (albo i nie) bo mam zaznaczoną reakcje obywateli na rozsądną, wszystko mają zapewnione, a i tak zadowolenie waha mi się od 50 do 80% . Mam 1980 rok, 8tys. ludności 8mln kredytu i ciągnę od miesiąca do miesiąca, fakt mapa jest wybitnie trudna i uboga w surowce. Druga sprawa która mnie irytuje to to, że np w elektrowni mam
@czasowstrzymywacz: Losowość wybierania miejsc pracy przez pracowników faktycznie niesamowicie męczy. Teoretycznie ich ręczny przydział poprawia trochę sytuację. Niemniej na dłuższą metę jest to strasznie męczące.

Całkowicie podpisuję się pod tym co piszesz o przekombinowaniu gry. O ile faktycznie mechanika kanalizacji, ogrzewania czy nawet odśnieżania (to może akurat najmniej) jest ciekawa tak prędzej czy później irytuje. Mnie do białej gorączki doprowadza budowa kanalizacji, gdzie nigdy nie masz pewności czy będziesz w stanie