Wpis z mikrobloga

Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usunąć ze zdjęcia reklamy, ta większa żeby było zamiast niej rusztowanie, a mniejszą całkiem. Jeden grafik wycenił to na 280zł, drugi 150zł netto. Nie wydaje mi się żeby kopiuj wklej było aż tak skomplikowane? Czy ktoś mógłby mi to ogarnąć za darmo? Potrzebuję do jednego projektu. Napis "stacja kontroli pojazdów" też przydałoby się usunąć...

#grafika #grafikakomputerowa #biznes #pytanie #informatyka
MlCHAU - Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usu...

źródło: comment_1669654995fWeVwotl7GeVmedOemJuZl.jpg

Pobierz
  • 249
na Ciebie. Potem każdy chce wszystko za darmo, bo to dwa kliknięcia. Faktycznie moze i robi się to w 3 minuty, ale trzeba mieć odpowiedni program, który swoje kosztuje oraz wiedzę, za którą płacisz. Robienie czegoś za darmo jak ten chłop tylko uczy takich Januszy jak OP jeszcze większej januszerki i pogardy dla czyjejś wiedzy i pracy. I żeby nie było nie jestem informatykiem, czy grafikiem nie jestem związany z żadną branża
to teraz trzeba brać pieniądze za wszystko, nie można z dobrej woli komuś pomóc?


@Kouros: Janusz bo co? Bo jestem zwolennikiem płacenia za czyjąś pracę? Nie zesrałem się, bo sprawa mnie nie dotyczy, pisze to co uważam na ten temat a uważam, że jest to świadome psucie rynku grafików. Op jak mniemam nie jest osobą specjalnej troski, żeby mu pomagać.
A jak już jesteś taki wyrywany do pomocy, to możesz mi
Tak szczerze mówiąc, prośba "zrób mnie za darmo" jest mniej januszowska, ba, o całe galaktyki mniej januszowska niż wycenianie na ~200 zł "pracy" zajmującej 5 minut i nie wymagającej fachowej wiedzy.

I nie porównujcie tego do zawodu lekarza, wymagającego niekiedy ponad 10 lat studiów i wyrzeczeń, dodatkowo z diagnozą od której zależy ludzkie życie i gdzie za błąd można być obarczony odpowiedzialnością karną. Operowanie programem graficznym to poziom wiedzy i umiejętności zbliżony