Wpis z mikrobloga

Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usunąć ze zdjęcia reklamy, ta większa żeby było zamiast niej rusztowanie, a mniejszą całkiem. Jeden grafik wycenił to na 280zł, drugi 150zł netto. Nie wydaje mi się żeby kopiuj wklej było aż tak skomplikowane? Czy ktoś mógłby mi to ogarnąć za darmo? Potrzebuję do jednego projektu. Napis "stacja kontroli pojazdów" też przydałoby się usunąć...

#grafika #grafikakomputerowa #biznes #pytanie #informatyka
MlCHAU - Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usu...

źródło: comment_1669654995fWeVwotl7GeVmedOemJuZl.jpg

Pobierz
  • 249
@tomtom666: ale pracujesz jako grafik, czy walisz takie śmieszne uprzedzenia z dupy (bo chyba nie z głowy)? Ten przykład z lekarzem to też obrzydliwy cherry picking, nikt #!$%@? nie będzie tego porównywać do lekarza bo NIE MA TO SENSU jak w większości zawodów, wybrałeś sobie to, bo tak ci pasuje korelacja w cenach i przez ciężar, możesz dodatkowo stworzyć ładny kontrast.

Pragnę też uświadomić, że cenie są wszelkie koszty alternatywne jak
nikt #!$%@? nie będzie tego porównywać do lekarza


@Ki3mon: no dosłownie 9 komentarz pod postem OPa

i to nie jest 5 minut


no nie, gość w 3 minuty zrobił i nie masz co udowadniać że "się nie da", bo... to zrobił.

Tak, wiem, że są dodatkowe koszty i odrywanie się od innych zajęć, dlatego napisałem, że powinno kosztować aż 20-30 zł, a nie 1/10 stawki godzinowej za coś, co zajmuje 1/10
@MlCHAU: jest kanał na Reddit z takimi prośbami, dostajesz kilka propozycji że ze znakiem wodnym i ceną, zwykle od 10usd do 50 za skomplikowany retusz. Ten myślę, że za 20usd w jakości 'jako tako' ci ktośz zrobi, tylko musisz umieć w angielski
Tak, wiem, że są dodatkowe koszty i odrywanie się od innych zajęć, dlatego napisałem, że powinno kosztować aż 20-30 zł, a nie 1/10 stawki godzinowej za coś, co zajmuje 1/10 czy nawet 1/20 godziny.


@tomtom666: Gdybym robił to jako zlecenie wziąłbym 400 zł, ale to nie było zlecenie, zrobiłem to bardziej dla siebie niż OPa. To, że zajęło <4min nie wpływa na cenę, bo płacisz za skill (no i softy)