Wpis z mikrobloga

Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usunąć ze zdjęcia reklamy, ta większa żeby było zamiast niej rusztowanie, a mniejszą całkiem. Jeden grafik wycenił to na 280zł, drugi 150zł netto. Nie wydaje mi się żeby kopiuj wklej było aż tak skomplikowane? Czy ktoś mógłby mi to ogarnąć za darmo? Potrzebuję do jednego projektu. Napis "stacja kontroli pojazdów" też przydałoby się usunąć...

#grafika #grafikakomputerowa #biznes #pytanie #informatyka
MlCHAU - Serio usługi grafików tyle kosztują? Świat #!$%@?ło chyba.

Potrzebuję usu...

źródło: comment_1669654995fWeVwotl7GeVmedOemJuZl.jpg

Pobierz
  • 249
@MlCHAU: to ja odpowiem dlaczego żaden grafik pracujący na swoje utrzymanie nie będzie pędził, żeby robić takie zlecenia za darmo:

1. musisz oderwać się od roboty
2. wysłuchać klienta
3. odpowiedzieć z ofertą
4. poczekać na odpowiedź
5. znowu się oderwać od normalnej pracy i zrobić to co klient chce
6. odesłać
7. odczekać na akceptację lub uwagi
8. zafakturować

A to jest idealna ścieżka, bo nierzadko gramy w odbijanie piłeczki,
Guys chillout, @Glikol_Propylenowy: ma ogolnie racje. Nie nalezy robic za darmo i „psuc rynku”.
Wiec nie wsiadajcie na niego, predzej na mnie :P

Ja robilem regularna robote i sobie zrobilem challenge czy dam rade to zrobic szybciej niz sie skonczy render na ktory czekalem wiec to nie zajelo wiecej niz 5 min.
Tez jakosc wykonania jest nie taka jaka bym zrobil za normalna $$$

Normalnie gdyby sie zglosil to albo bym
@Galapagos_: co #!$%@?, jakie Janusze? Może Ty robisz po godzinach, bo ktoś Cię ładnie poprosi, ale nie wciskaj mi kitu, że komuś trzeba coś zrobić za darmo, bo go nie stać (taa, jasne) IT sami na siebie kręcą bat, ale ode.mnie wara, bo to ja bronie normalnego układu praca za płace, a nie za psi #!$%@? tak jakbyś ty chcial. Chcesz mieć coś za darmo? To się naucz jak to zrobić