Wpis z mikrobloga

ile max polecacie dorzucac emy? wzialem jedna o 19:20, pizglo mnie 20:20, ale sie ustabilizowala faza i 20:40 dorzucilem druga (polowke na poczatku i polowke dorzucilem), aktualnie jest super, ale zastanawiam sie czy nie dorzucix pozniej np calej albo 2 polowek. ale niby pozniej slabiej dziala i nwm czy sie oplaca dorzucac pozniej, czy lepiej zostawic na za tydzien. bo po tych wejsciach i uderzeniach potu, euforii itd. jest juz stabilna faza i chec dorzucenia. pytam bo biore 1szy raz #narkotykizawszespoko #mdma
  • 40
@xentropia: ani razu? bo po goszince dorzucilem i jest mega super teraz, niektorzy mowia ze cala noc mozna dorzucac i ze dziala. inni ze tylko dwa razy mozna dodzucic, a inni ze wgl. szczerze sie pogubilem w tym juz #!$%@? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j0shva: bo to wszystko trochę bro science i każdy reaguje inaczej. Ale generalnie lepiej pozwolić sobie płynąć w tym jak jest niż wkręcać w myśli o dokładce, że jest dobrze ale może być lepiej itd. Szczególnie, że pierwszy raz więc pewnie mało znasz swoje limity
@j0shva: Ogólnie lepiej od razu wziąć więcej niż się bawić w dorzucanie, choć wiadomo, że to jest nierozsądne, gdy się nie wie co to za towar. Odnośnie dorzutek to nie przekraczałbym dwóch, ale teoria swoje, a życie swoje i zdarzało mi się dorzucać X razy - szczególnie kiedyś na imprezach. Styków tak łatwo sobie nie poprzepalasz. Jeżeli planujesz kolejne zabawy to tydzień przerwy to trochę mało. Optymalnie jest brać emkę 3-4
@j0shva: w moim przypadku druga dorzutka nic nie daje, zwykle biorę 2x połówka, wtedy już jest niezły ogień. Ostatnio nawet mniej zacząłem dawkować żeby mieć łagodniejszy zjazd. No i nie przesadzaj z częstotliwością byq, zrób sobie przerwę. Pij wodę i dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@j0shva: Możesz walić częściej, ale po prostu XTC straci swoją magię albo będziesz musiał żreć końskie dawki co niepotrzebnie zwiększy neurotoksyczność. Nie znam nikogo kto żre emkę codziennie, najwięksi imprezowicze których znałem lata temu to jedli maksymalnie trzy razy w tygodniu, a najczęściej był to raz lub dwa i po czasie widać było efekty, bo wtedy mało kto w ogóle wiedział jak działa ta substancja i o co należy zadbać, aby
@ArcyPrzegryw: @chrupki_z_zupki: to skoro nie oplaca sie takich przerw krotkich robic, to nie moglbym #!$%@? dzisiaj jeszcze 1 pixy? bo tak to za miesiac kupie z 2 nowe, duzo to nie kosztuje... ale nie wiem - niektorzy pisza, ze nie zadziala, niektorzy ze mozna dorzucac i zadziala. a bym dorzucil, zeby troche podtrzymac faze i zeby znowu te naplywy euforii itp. przyszly.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j0shva: powiedziałabym żebyś chociaż z miesiąc odczekał. Ale jak mus to mus, uzupełniaj serotoninę 5htp + owocki + elektrolity. I po dwóch weekendach pod rząd już serio warto dłuższą przerwę zrobić
@j0shva: Jak połówka poklepała, potem druga połówka też, to jak zarzucisz teraz całą to też się rozpłyniesz i bez przesady, że po jednym dropsie człowiek jest wypłukany z serotoniny. Ćpuny walą euforyczne beta ketony kilka razy w tygodniu albo weekendowo w ciągach i jakoś są zadowoleni.