Wpis z mikrobloga

ile max polecacie dorzucac emy? wzialem jedna o 19:20, pizglo mnie 20:20, ale sie ustabilizowala faza i 20:40 dorzucilem druga (polowke na poczatku i polowke dorzucilem), aktualnie jest super, ale zastanawiam sie czy nie dorzucix pozniej np calej albo 2 polowek. ale niby pozniej slabiej dziala i nwm czy sie oplaca dorzucac pozniej, czy lepiej zostawic na za tydzien. bo po tych wejsciach i uderzeniach potu, euforii itd. jest juz stabilna faza i chec dorzucenia. pytam bo biore 1szy raz #narkotykizawszespoko #mdma
  • 40
@j0shva:

wzialem jedna o 19:20, pizglo mnie 20:20, ale sie ustabilizowala faza i 20:40 dorzucilem druga (polowke na poczatku i polowke dorzucilem), aktualnie jest super, ale zastanawiam sie czy nie dorzucix pozniej np calej albo 2 polowek.


Skoro masz taka chcice na dorzutki i pizglo tylko na wejściu a poxniej faza się ustabilizowała to raczej masz piguły na mefie. Albo innym bk. Po mdma przy dobrej dawce jest na pare h
@Jakis_Leszek: ogolnie dziwne w chvj. smak taki jaki powinno miec mdma niby - mega gorzki. ale wlasnie dziwne jest to, ze wzialem, po ok 20-30 min przyplyw euforii, energii, pocenie sie, drzenie nog, zrobilem sie caly zimny, mega szczescie, ale trwalo to 20-30 min i powoli zaczelo schodzic, i zrobilo mi sie #!$%@?, bo myslalem, ze bedzie trwac to kilka godzin. pozniej byl juz ustabilizowany high, czulem cos tam i bylo
@Jakis_Leszek: przypominalo mi to wlasnie mefke, ale efekty mdma tez byly wyczuwalne i po tym #!$%@?, to one sie glownie utrzymywaly, jak to, ze mnie ciagnelo do ludzi, bylem mega mily, dotyk itd. ale nie bylo to jakies mega intensywne, no a np. ta euforia, na ktorej mi zalezalo byla tylko chwile. a np nie mialem w ogole przyjemnosci z sluchania muzyki. tzn przyjemnosc mialem, ale taka jak zawsze. i boje
@Jakis_Leszek: myslalem tez, ze polowa to za malo - ale jak dorzucilem, to ta druga jebla tak samo. wiec faktycznie chyba lewa pixa, a ziomek tez nie mowil nic o mdma, tylko ze pixa, wiec mozliwe
@j0shva: wyglądają strasznie podle i chamskoxD jakby jakiś seba w piwnicy odciskał. Nie były bardziej kwaśne niż zwykle mdma w krysztale? Plus profil działania bardziej przypomina mefa oralemxD

A zjazd odczuwasz? Jeśli jeśli lżejszy niż po ~500mg mdma to kolejny fakt sugerujący mefa czy pochodnexD

Na wejściu poza euforia bardziej nieogar prawda? Brak czystej głowy i typowego stabilnego pluszu jak po M?

Miały tez inne kolory te pixy?
@Jakis_Leszek: niee, tylko dwie czerwone mialem. zjazdu szczerze praktycznie wgl nie bylo i nie ma, zasnalem o 24. nie porownam smaku do emy, bo takiej prawdziwej nie probowalem, ale byl gorzki na pewno. poza euforia byl nieogar, takie odrealnienie, cos jak po mefce wlasnie, pluszu ani nic nie bylo, tylko tak jak wspomnialem - dotyk, faktycznie, bardziej mnie ciagnelo do ludzi, zrobilem sie taki mega spoleczny, ale to wszystko po tym
@Jakis_Leszek: powiem Ci tak ogolnie, bo wczoraj zarzucilem znowu, ale z racji, ze miala byc to mefka, a nie emka, to podzielilem na 3 czesci, ale 1sza nie wjechala po godzince, to zjadlem cala reszte i po 2-3h #!$%@? (bo tez bylem troche najedzony). swoja droga, zauwazylem znak pajaka na jednej stronie piguly (taki jak spider-man). ladowalo sie dlugo, ale teraz kompletnie inaczej - nie bylo tych naglych uderzen, tylko calkowite
@j0shva: ciężko stwierdzić bez testu piguły odczynnikami.

Zjazd jest po mefie jak i mdma, a depresja znika po wzięciuxD przynajmniej na jakiś czas.

A pełen żołądek opóźni i emke i mefa wiec nadal nic nie wiemy.
@Jakis_Leszek: ale bardziej mi chodzi o efekty, ze teraz bylo totalnie inaczej, jakby po emce wlasnie.
ale nie wiem kurde czy to nie jest wina wlasnie mojej psychiki - depresja itd. do tego duzo zielska jaram i moze byc tak, ze po prostu serotonina jest na ogol bardzo mala i te efekty sa splycone na maxa.
@j0shva: depresja znika po wzięciu na czas działania substancji bo cxujesz się wyśmieniciexD

A emka czy beta ketony działają inaczej brane przy krótkiej przerwie, mniejsza euforia, mniejszy plusz.

Może pierwszym razem wziąłeś za dużo i był potężny nieogar a później wypłaszczenie lotu i subiektywny brak fazy pare h pózniej (co bardziej sugeruje ketony)

Jak dużo zielska jarasz to faza jest mniej klarowna i zamulasta oraz może być bardziej krzywo na głowie
@Jakis_Leszek: czy za duzo... tylko pol pixy, a waze 80 kg ponad. tez co mnie najbardziej zastanawia - to ta druga faza. czy po ketonach mialbym takie cos? i na tej drugiej fazie wlasnie wszystko bylo takie mile, za 1szym razem tak nie bylo. chyba, ze sklad pix byl totalnie inny, no ale wygladaly tak samo. ew. moze proporcje inne emki w stosunku np do jakiegos ketona... szczerze na razie to