Wpis z mikrobloga

@MSDS: Na zdjeciach jest krzyz celtycki, trudno jednoznacznie nazwać kogos neo nazista tylko dlatego żę ma taki symbol. Główna róznica jest taka że na poziomie systemowym na ukrainie chodzenie ze swastyką na marsze jest traktowane jak część tamtejszej tradycji z uwagi na ich historie kolaboracji z hitlerowcami. Ukraincy sami dają paliwo ruskim farmom troli przez takie zachowanie, gra się tak jak przeciwnik na to pozwala.
@alfaiomega1: Aha to jak nazwałbyś kraj w którym rządzi od ponad 20 lat ten sam człowiek, nie ma wolności słowa i prasy, ludzie są wsadzani do więzienia za swoje przekonania a cała struktura władzy opiera się na propagandzie i walce z niewidzialnym wrogiem, którego należy zabić co? Na to pytanie pewnie też nie możesz odpowiedzieć bo jakoś nie widziałem u ciebie komentarzy na ten temat. Może znasz kraj z przeszłości z
nic po prostu pokazuje do zapoznania się


@alfaiomega1: > ale ja nie bronie ruskich więc nie wiem co chcesz udowodnić

Aha, po prostu tak sobie wstawiasz, bez żadnej konkretnej intencji. Ot, kolejny post na mirko, który ma budzić skojarzenie Ukraińcy = nazizm.

Hehe, zabawny zbieg okoliczności, dokładnie taką samą narrację forsują przeci.... o Boże, o k**a.
@alfaiomega1: "Gościu podciągnij się z wiedzy czym jest nazizm a czym jest faszyzm bo ciężko dyskutować z tobą jak nie masz takiej wiedzy "

To sprawdzmy może najpierw twoją wiedzę.
Cechy państwa nazistowskiego
1.Totalitarny
Rzesza
Zniesiono wolność słowa i grupowania, w ten sposób wszystkie środki, które mogłyby kształtować opinię publiczną

Rosja
wolnosc slowa – za “zniesławienie” i “zdradę” grożą wysokie kary grzywny, które mają powstrzymać dziennikarzy i obrońców praw człowieka przed
@alfaiomega1:

mam swoją teorie dlaczego tak jest i nie jest ona związana z tym że Ukraińcy to krwiożerczy naziści


Do tego nie trzeba żadnych wielkich teorii. Ukraina zbudowała swoją politykę tożsamościową na nienawiści do roSSji, a tak się składa że najsłynniejszy przykład tej nienawiści do orków to Bandera, UPA których interesy były tożsame z interesami nazistów. Bandera dlatego jest bohaterem, bo jest symbolem oporu wobec ruskich, a nie dlatego że był
@norther: Na sam początek polecam wikipedie bo to dobry punkt wyjścia cumplu:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawy_Sektor

Ruch nie miał do marca 2014 stałej organizacji i hierarchii, jednak na główną postać Prawego Sektora wyrósł Dmytro Jarosz. Jako zorganizowana grupa powstał on w czasie protestów antyrządowych w Ukrainie zwanych Euromajdanem w latach 2013–2014, po raz pierwszy ujawnił się 1 grudnia 2013 roku, gdy ok. 200 członków organizacji zaatakowało na ul. Bankowej kordon milicji strzegącej budynków rządowych.
@Towarzysz_Moskvin: Czyli tak, żeby usprawiedliwić ludobójstwo Rosjan wystarczy że w kraju będzie około 200 nazistów według ciebie tak? To jest dobry powód żeby napaść na niepodległe państwo? Może przypomnisz wszystkim od czego zaczeła się 2 wojna światowa wszystkim?
@norther: Twoje chochoły pozostawie bez komentarza bo szkoda mi czasu na kopanie się z koniem. Zapytałeś:

Mógłbyś opowiedzieć jak ten nazizm w ukrainie się objawia oprócz hailowania i wywieszania się swastykami?

To ci powiedziałem, słowo którego szukasz to "dzięki"

Edit: Daruj sobie ten kiepski slippery slope.
Do tego nie trzeba żadnych wielkich teorii. Ukraina zbudowała swoją politykę tożsamościową na nienawiści do roSSji, a tak się składa że najsłynniejszy przykład tej nienawiści do orków to Bandera, UPA których interesy były tożsame z interesami nazistów. Bandera dlatego jest bohaterem, bo jest symbolem oporu wobec ruskich, a nie dlatego że był kolaborantem. Stąd do dziś spora część ukraińskich nacjonalistów w nazizmie widzi tylko sojuszników w walce o niepodległość. Swoją drogą jeszcze
@norther: Po masowym produkowaniu chochołów widzę że doszło do poważnego incydentu. Bigusu sobie cumplu zjedz to ci się lepiej zrobi a na przyszłość nie zadawaj pytań na które nie chcesz usłyszeć odpowiedzi ¯\_(ツ)_/¯

Z mojej strony EOT z fartem cumplu.
@Towarzysz_Moskvin: Ale ty ciągle nie rozumiesz. To chyba jakieś chroniczna choroba. Rosja to państwo nazistowskie, a to że na ukrainie są naziści no coż są, po wojnie ich nie będzie tak jak w latach 90 w Polsce była ich cała masa. Jesteś pewnie trochę za młody żeby odróżniać dwie rzeczy lub trochę jeszcze brakuje wiedzy z zakresu drugiej wojny światowej i wyciągania logicznych wniosków. Też powodzenia życzę.
@norther: Uroczy ten twój elaborat, ale pragne zwrócić uwage że jedynie odpowiedziałem na twoje pytanie. To co nastąpiło po tym sktutecznie wyklucza cie jako osobe z którą można na jako takim poziomie podtskutować ¯\_(ツ)_/¯

Miłej niedzieli.
@Towarzysz_Moskvin: Odpowiedziałeś, dziękuje. Odpowiedź była bardzo ale to bardzo słaba, jak przeczytasz o co dokładnie prosiłem to sam dojdziesz do tego wniosku. Więc masz racje dyskusja w tym wypadku jest zbędna jak znajdziesz lepsze argumenty lub przykłady chętnie posłucham.
@alfaiomega1: młody i głupi, w jego wieku byłem skrajnym liberałem wręcz korwinistą. Szkoda, nie zdążył zmądrzeć prawdopodobnie z wiekiem przeszłoby. Ukraiński naród będzie ewenementem jak chodzi o strukturę demograficzną wśród młodych osób (więcej kobiet niż mężczyzn), wiem, że wyjechały ale chodzi o obywateli Ukrainy niezależnie gdzie przebywają.
Czy życie młodych mężczyzn jest mniej warte od jakiegoś półwyspu?
@PunIntended: to jest obecna taktyka ruskich trolli. Charakterystyczne dla każdego z tych kont jest to że kompletnie pomijają temat rosji, udają że w ogóle nie istnieje. Jedyna ich działalność to szczucie na Ukrainę. Są serio tak durni że im się wydaje że jak napiszą "pokaż mi gdzie chwaliłem rosję" to ktoś nie zauważy że cała ich działalność w internecie to sianie przekazu który jest na rękę tylko ruskim. Co głupsi są
Całe konto OPa zasrane komentarzami antyukraińskimi, zgodnie z aktualną narracją kremla. 10 miesięcy działalności. „Ja tylko zwracam uwagę na problem”. Tak, jasne.

Jeżeli @alfaiomega bierze za to pieniądze, należy go rozstrzelać na miejscu. Change my mind.