Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: Przejrzałem sobie twoje konto, 10 miesięcy na wykopie, bardzo zastanawiające. Wszystkie wpisy związane z Ukrainą. Ponieważ widzę, że bardzo ci leży temat nazizmu na sercu możesz powiedzieć czemu nie ma u ciebie wpisów o tematyce polskiego nazizmu, ani żadnego innego kraju? Przecież też mamy ich tu sporo. Niedawno mieliśmy nawet marsz nazywany nazistowskim przez niektórych i widzę nic u ciebie nie było. Jesteś w takim razie wyspecjalizowany w nazizmie ukraińskim
Niedawno mieliśmy nawet marsz nazywany nazistowskim przez niektórych i widzę nic u ciebie nie było.


@norther: już ci odpowiadam tylko pokaż mi tych nazistów na marszu niepodległości tylko naziści a nie faszysci
@MSDS: Na zdjeciach jest krzyz celtycki, trudno jednoznacznie nazwać kogos neo nazista tylko dlatego żę ma taki symbol. Główna róznica jest taka że na poziomie systemowym na ukrainie chodzenie ze swastyką na marsze jest traktowane jak część tamtejszej tradycji z uwagi na ich historie kolaboracji z hitlerowcami. Ukraincy sami dają paliwo ruskim farmom troli przez takie zachowanie, gra się tak jak przeciwnik na to pozwala.
@alfaiomega1: Aha to jak nazwałbyś kraj w którym rządzi od ponad 20 lat ten sam człowiek, nie ma wolności słowa i prasy, ludzie są wsadzani do więzienia za swoje przekonania a cała struktura władzy opiera się na propagandzie i walce z niewidzialnym wrogiem, którego należy zabić co? Na to pytanie pewnie też nie możesz odpowiedzieć bo jakoś nie widziałem u ciebie komentarzy na ten temat. Może znasz kraj z przeszłości z
nic po prostu pokazuje do zapoznania się


@alfaiomega1: > ale ja nie bronie ruskich więc nie wiem co chcesz udowodnić

Aha, po prostu tak sobie wstawiasz, bez żadnej konkretnej intencji. Ot, kolejny post na mirko, który ma budzić skojarzenie Ukraińcy = nazizm.

Hehe, zabawny zbieg okoliczności, dokładnie taką samą narrację forsują przeci.... o Boże, o k**a.