Wpis z mikrobloga

@Rythlock: Popatrze przegrywie co dodaje, to będziesz wiedział skąd bordo xD No oczywiście, że mogę takich noobów jak ty nagrać. Nagrałem już masę takich ułomów jak ty, dodaję na bf4db i dostają bany ślicznie. To kupuj. I tak bana wyłapiesz hehe. Szkoda, że jesteś aż takim przegrywem i niedorozwojem, że musisz grać na czitach. Rozumiem, że musisz sobie rekompensować jakoś niepowodzenie w codziennym życiu :/
@Rythlock: Spokojnie, niedługo wpadniesz przegrywie :) Tak tak, 15 postów widziałeś xD Chyba w snach :) Nie dość, że przegryw, grać nie umie to jeszcze skończony patus z ciebie, nieźle :) Pluć na takich to za mało :)
@piwakk: XDDD w arme 3 dawaj noobku to zobaczymy kto ma skilla a nie oburzasz się że ktoś bawi się wh i aimem napisanym w 3 minuty w grze dla casuali, i gównem jesteś tylko ty p0laczku, i skończ jarać się tymi autami jak typowy seba.
@Rythlock: Widzę że ktoś tutaj powinien sie urodzić w rosji jak reszta cheaterów :D Typowy przegryw piwniczak w życiu nic mu nie wychodzi to musi na wh wbic na serwer :D Jeszcze się umawia na solówkę w necie w Armę xDD Wiekszego przegrywa nie widziałem w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)