Wpis z mikrobloga

@FACTIS: Najsmutniejsze jest to że BFV jest naprawdę fajną gierką i szkoda że ją całkowicie olali. Trafienie na grę bez czitera to cud, czasami gra na 32 osoby w tym 5 haksów xD
Jeszcze ten system raportowania jest totalnie debilny i za haksy nie zgłosisz ale za obraźliwy profil już tak, a nawet jak się uda wrzucić zgłoszenie to i tak nie dostanie bana. Gdzieś na reddicie mi mignęło że gość
@FACTIS: Ten system głosowania to bujda. Na serwerze 50 osób, a głosują dwie. Ja i mój znajomy. Tam nikt nie czyta takich rzeczy, a generalnie 3/4 serwera to chyba ma czat wyłączony.

Proponuję grać w BF4. Tam masz BF4DB, Battlefield Agency plus w normalnych godzinach gry serwery są przeważnie obstawione adminami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FACTIS: od kilku dni gram w 2042 za darmo w Game Passie i serdecznie polecam.
Na początku wygląda to bardzo źle, jeśli chodzi o setting, ale gdy już się człowiek przyzwyczai to jest przyjemnie.
Warto najpierw poczytać jakie perki dają poszczególni specjaliści i grać tym który się podoba. Battle passa można zignorować, bo to głównie kosmetyka.
@Rythlock: Popatrze przegrywie co dodaje, to będziesz wiedział skąd bordo xD No oczywiście, że mogę takich noobów jak ty nagrać. Nagrałem już masę takich ułomów jak ty, dodaję na bf4db i dostają bany ślicznie. To kupuj. I tak bana wyłapiesz hehe. Szkoda, że jesteś aż takim przegrywem i niedorozwojem, że musisz grać na czitach. Rozumiem, że musisz sobie rekompensować jakoś niepowodzenie w codziennym życiu :/
@Rythlock: Spokojnie, niedługo wpadniesz przegrywie :) Tak tak, 15 postów widziałeś xD Chyba w snach :) Nie dość, że przegryw, grać nie umie to jeszcze skończony patus z ciebie, nieźle :) Pluć na takich to za mało :)
@piwakk: XDDD w arme 3 dawaj noobku to zobaczymy kto ma skilla a nie oburzasz się że ktoś bawi się wh i aimem napisanym w 3 minuty w grze dla casuali, i gównem jesteś tylko ty p0laczku, i skończ jarać się tymi autami jak typowy seba.
@Rythlock: Widzę że ktoś tutaj powinien sie urodzić w rosji jak reszta cheaterów :D Typowy przegryw piwniczak w życiu nic mu nie wychodzi to musi na wh wbic na serwer :D Jeszcze się umawia na solówkę w necie w Armę xDD Wiekszego przegrywa nie widziałem w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)