Wpis z mikrobloga

Czy #greenout po zmianie etykiet stało się dużo mocniejsze, czy mi się tak wydaje?

Pewnie kilka osób z tagu mnie kojarzy. Miałem do czynienia bardzo długo, bo ok. 2-3 lat z nałogowym paleniem szuszu. Początkowo z ulicy, później recepta i apteka. Paliłem dzień w dzień, miałem tolerancję bardzo dużą bo częstotliwość była bardzo wysoka.
W tym czasie, nieco ponad rok temu wypiłem pierwszy raz Fresh Bomb Strong i czasowo przerzuciłem się na ten produkt.
Doszedłem do momentu, kiedy pierwsza dawka w wysokości 15ml była dla mnie duża na samym początku stosowania. Codziennie musiałbym pić cały napój żeby coś czuć, bo 80ml było tak no.. okej.

Od sierpnia nie miałem w ustach #thc, ani lufki zwykłego zioła. Jakiś miesiąc temu stwierdziłem, że "zrobię sobie taki czill i na rozluźnienie wezmę 27.5ml, bo w sumie to nie wiem jak zareaguję" - i umierałem, walcząc z krzywą fazą ponad 2h (bardzo, bardzo nieprzyjemne). Od tamtego momentu stosuję tylko i wyłącznie microdosing, bo nie przekraczam 5ml (po prostu nie ma takiej opcji), a dawka na oko 3ml jest w tym momencie na tyle dobra, że gdybym ją przekroczył dwukrotnie mogłoby już być delikatnie nieprzyjemnie. Nie mam już zamysłu wprowadzać się w inny stan świadomości, a raczej delikatnie rozluźnić - i działa. Jak to możliwe, że taka ilość (czyli w sumie okolice zalecanej dawki) już odczuwalnie działają?

Pytanie do koneserów. Jest naprawdę dużo mocniejsze, czy totalnie osobiste predyspozycje?
  • 7
@2030: to jest trochę zabawne, gdy osoby z ulicy, nie znająca opinii wpadnie na pomysł, że wejdzie do sklepu CBD i finalnie kupi stronga. Przecież jak ktoś nie ma tolerancji i przypadkiem wypije ciut za dużo "bo smakuje i zawsze biorę więcej, nawet leków" to można się grubo zaskoczyć i przypadkowo przelecieć w podróż po dobrym soczku, który mi Pan doradził na bezsenność XD
@2030: używam tych produktów regularnie ponad rok, więc nie sądzę :)
Jak używałem ich kilka razy w tygodniu, to tolerka była taka że nawet 50 ml to było takie "meh"... chociaż fizycznie odczuwałem działanie. Dlatego nauczyłem się robić przerwy (zazwyczaj tygodniowe).
@Mokin12 Dla mnie są znacznie silniejsze i nie przekraczam nigdy dawki 5 ml, z czasami pije nawet tylko 2 ml i nadal działa. Wypilem raz coś około 7-8 ml i miałem nieprzyjemną fazę z atakiem drgawek. Sam się dziwie, jak coś co można legalnie kupic ma tak silne działanie