Wpis z mikrobloga

Ponieważ dziś mam dobry humor i trafiłem na mikrusa #mikruscel który musiał przełknąć brutalny #dickpill postanowiłem napisać ten post.
Wykop bawi i uczy, więc jeśli nie chcecie doznać podobnego upokorzenia- ten poradnik jest dla was!

JAK POWIĘKSZYĆ KHUTASA 2022

Na wstępie- lista rzeczy, które NIE POWIĘKSZĄ CI PENISA I SĄ ZWYKŁYM #cope :
1. Tabletki, kremy, olejki, twój stary- nie ma żadnych dowodów że to gówno działa, zresztą gdyby działało to każdy by miał khutasa 40cm
2. Ćwiczenia na khutasa- Nie są one skuteczne, gdyż wielkość członka zarówno w stanie spoczynku, jak i we wzwodzie uwarunkowana jest predyspozycjami anatomicznymi. Nie można zwiększyć objętości ciał jamistych prącia na drodze ćwiczeń, ponieważ nie jest ono zbudowane z mięśni poprzecznie prążkowanych
3. Ekspander- co prawda jest on używany przez specjalistów #dickpillscience do terapii (do której przejdziemy później) ale jest on używany z innymi metodami! Samo rozciąganie nie daje praktycznie nic
4. Suplementy diety- patrz punkt 1.

No to skoro już wiemy co jest #cope pora poznać legitne sposoby na powiększenie #!$%@?:
1. Pompki- najtańsza metoda i całkiem skuteczna, ale może ci uszkodzić khutasa a efekt nie jest trwały, niemniej, jak masz zamiar zruchać #p0lka na jedną noc i olać to warto, bo jest szansa że p0lka puści plote że masz dużego. Do długotrwałych związków nie polecam
2. Terapia khutasowa- tutaj macie wszystko opisane. Sposoby powiększania są utajnione, ale niewątpliwą zaletą terapii jest fakt, że zmiany będą trwałe.
3. Powiększenie własną tkanką tłuszczową/kwasem hialuronowym- metoda również skuteczna, ale nieco droższa od terapii i nie jest trwała- efekt utrzymuje się od roku do pięciu lat, więc szału nie ma, a ponadto możecie wyhodować stulejkę i zostać #stulejacel
4. Rzucenie palenia i zdrowsza dieta- rzucenie palenia i wykluczenie śmieciowego żarcia może powiększyć khutasa o 0.5-1.5cm, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego
5. Implanty- najdroższa metoda, ale masz niemal gwarancję sukcesu plus taki implant mógłby uratować nawet męskie łechtaczki! mając 15cm mógłbyś zdickmaxxować do 35cm i moggować Hebanowych Królów! Ale powodzenia w znalezieniu implantu i chirurga w narodzie beciaków i cucków xD
6. Zgolenie łoniaków- zabrzmi to głupio, ale niektórzy mają tak potężną dżungle w majtach, że zgolenie łoniaków może wizualnie powiększyć khutasa (w oczach p0lki rzecz jasna).

Skoro już wiecie co i jak to do roboty, just dickmaxx bro!!!
#zwiazki #medycyna #takaprawda #blackpill #redpill #dickmaxxing #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #milosc #tinder #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #biologia
itsoverforme32445 - Ponieważ dziś mam dobry humor i trafiłem na mikrusa #mikruscel kt...

źródło: comment_16693184171ZPoecSmWegMGTG4kCzO7t.jpg

Pobierz
  • 14
Według badania przeprowadzonego przez rząd USA, anemia sierpowata, rzadka choroba, która występuje częściej u osób rasy czarnej, spowodowała „znaczące powiększenie prącia” u jednego pacjenta. 

Samoindukowany priapizm jest powszechnie zalecany jako technika powiększania penisa na forach dotyczących przedłużania khutasa.


7. Priapizmaxxing (bonus)
@itsoverforme32445:
Nie ma sensu na khutasie stawać, żeby zaimponować p0lce. To że ona nic nie czuje to nie kwestia tego, że masz 18cm mikrusa. Ona między nogami ma mięsień, którym mogłaby Cię udusić jak anakonda. Jednak p0lki są zbyt leniwe, żeby cokolwiek ćwiczyć przez co są rozlazłe, luźne, nieciekawe i ulane no jednym słowem obrzydliwe.
spytaj lasek z którymi spałeś o prawdę


@Pozytywny_gosc: Nie spałem z żadną, jestem incelem, 3,5 / 10 może mniej, ciężko mi samego siebie oceniać

Zresztą laski z którymi bym spał nie znałyby prawdy tylko "prawdę" ty piszesz o średniej europejskiej senegalskiej i o wykopie i azji to myślałem że masz na to jakieś dane ale jak zwykle się nie zawiodłem i piszesz to co ci ślina na język przyniesie ( ͡