Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wybić dorosłemu chłopu 28 lat związek z siksą 16 letnią która ledwo co skończyła podstawówkę (dawniej podstawówkę + gimnazjum). Czuje że to się dla niego źle skończy bo to jakby nie patrzeć gówniara jest z pstrem w głowie. Chłop zauroczony młodym i łatwym ciałem więc nie docierają do niego żadne argumenty. Płaci za nią przy każdym wyjściu na miasto bo ona nie ma kasy (czasem chodzimy w trójkę to wiem), wozi ją swoim autem. A on daje sobie wejść na głowę i zakochany jak małe dziecko. Przecież to nie ma najmniejszego sensu z taka różnicą wieku. Wydoi go z kasy, kopnie w dupę i pójdzie do swojego rówieśnika jak już ten będzie miał jakieś swoje pieniądze i auto. Bo 16 latek to wiadomo że gówno ma jeszcze.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nic mu nie wybijaj. Niech korzysta z młodego ciała. Kasa na wyjście /na miasto nie współmierna z obcowaniem z młodą, nie przedymaną przez pół akademika i wyjazd na Erasmusa łaską. I tak sama odejdzie. Dobra inwestycja :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w ogóle, niech się uczy na błędach, a przy okazji może nacieszy się młodym ciałem.
Bycie policją związkową to zła droga, należy się nie wpierniczać bo tylko jak coś to do ciebie będą pretensje albo jakieś kwasy. Zostawić temat, doradzać jak ktoś poprosi/zacznie temat, nigdy samemu nie wychodzić z inicjatywą pomocy/gadki o jego/jej relacji.
  • Odpowiedz