Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dziś niedługa przejażdżka po pracy na enduraku po warszawskim lesie (tak, wiem. Enduro w Warszawie to oksymoron) - śniegduro.
Trochę ślisko, bo poza śniegiem pod spodem liście, ale nie było najgorzej, udało się bez gleby. Na wszelki wypadek i tak miałem kask, ochraniacze na łokcie i kolana.
Wziąłem kamerkę, ale raczej nie jest to materiał na Nobla. Może uda się parę shortów na YT z tego wyłuskać.

#rower #mtb
Pobierz Rybow - Dziś niedługa przejażdżka po pracy na enduraku po warszawskim lesie (tak, wie...
źródło: comment_1669316878X6DSRun1ZWzUrhZRJSlGFR.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loob77: w koło komina w lasku bielańskim.
Polecam, warun dziś był dobry: nie było wiatru, a temperatura na tyle niska, że obyło się bez błota. Jedyne co to trzeba uważać na gałęzie i korzenie pod śniegiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szym3kSzym3k: termiczne kalesony i koszulka, skarpety termiczne, krótkie spodnie rowerowe i koszulka. Na to kurtka nieprzemakalna i mam takie spodnie długie na wierzch z Decathlona.
Na rękach rękawiczki Brubeck i na wierzch mechanix.
Do tego kominiarka i kask na głowie.
@Szym3kSzym3k ja mam spodnie od Tygu, które boskie są :) a na górę kurtkę rowerową Krossa taką z poliestru chyba (mam jeszcze z 4F softshell i też robił robotę), pod kurtkę parę warstw czegokolwiek, grubsze buty, grubsze rękawiczki i jazda. Na chopeczki na ryj staram się zakładać fullface + jakiś komin, ale otwarty kask enduro + komin też pewnie by zrobił robotę.