Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas i na mnie. Właśnie wjechał mój pierwszy #rower. Nigdy nie miałem roweru droższego niż 150zl więc zupełnie nie wiem jak się z tego typu nowoczesnym sprzętem obchodzić. Więc jeśli ktoś ma jakies tipy dla rowerowej zielonki to proszę o sugestie. Pozdrawiam z moim nowiutkim Cube AIM Pro 2k22.
Creepsinho - Przyszedł czas i na mnie. Właśnie wjechał mój pierwszy #rower. Nigdy nie...

źródło: comment_1669302483TGA9oq6ZCIp4GWeqbh55ii.jpg

Pobierz
  • 69
@Creepsinho: pilnuj ciśnienia, pilnuj czystego i nasmarowanego łańcucha, pilnuj coby śrubki nie wylatały. Jak chcesz jeździć gdzieś dalej od cywilizacji i nie polegać na wozie technicznym, to skompletuj podsiodłówkę. Kilometrów
Jak wykopowicze powyżej doradzali, dbaj o łańcuch. Roweru do jazdy w terenie piaszczystym nie będziesz sobie żałował - tak sądzę po modelu więc regularne czyszczenie łańcucha oraz umiejetna zmiana biegów pomoże Ci utrzymać dobry stan dłużej.
Warto jest poczytać jak zmieniać biegi aby nie zniszczyć podzespołów.
Budowa ramy wskazuje że środek ciężkości będzie nie równo rozłożony względem całej ramy, amortyzator masz tylko z przodu więc chcąc utrzymać dobry stan tylnej felgi polecam