Wpis z mikrobloga

  • 1
@nicnievmim u mnie te wszystkie które wymieniłeś zwiększają apetyt. Ale alprę się czasami tylko bierze więc to nie problem.

Chyba kwestia indywidualna jak na kogo zadziała,. Ale po ketrelu i pregabie zdaje się tycie jest dosyć częste
  • Odpowiedz
  • 1
Co do ostatniego, ja takiego nie znam który by mi nie nasilał apetytu i był skuteczny uspokajająco. Nasennie za to agomelatyna mnie nie tuczyła.
Tylko to bardziej regulowało sen niż usypiało jak benzo albo netrel.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nicnievmim: Bez dobrej diety + dodatkowo siłka/cardio, branie pregi i ketrelu na raz to wyrok na twoją nadwagę. Dobra dieta to podstawa. Ja potrafiłem trzymać dietę i jarać zioło codziennie + ketrel na sen i zrobiłem kratę na brzuchu. Wszystko zależy od planu i jego realizacji. Na pocieszenie dodam, że ketrel zwiększa możliwość wystąpienia cukrzycy typu 2 przy niewłaściwej diecie.
  • Odpowiedz
@nicnievmim: tak chce się bardziej jeść. Aby zbic senność. Chciaz np po pregabalinie na początku nie chce mi się jeść dopiero po kilku h
Generalnie po dłuższym stosowaniu w/w substancji człowiek tyje jeśli nie ma diety / silnej woli lub nie uprawia sporton
  • Odpowiedz
@coco-cola: Ja nie wychodzę z chaty wgl, tylko z psem, silka to ostatnie o czym teraz myśle, mam zle wspomnienia z czasów anoreksji. Zależy mi jedynie na spokoju, wyyebce i na ograniczeniu spożywanego żarcia. Z zaburzeniami odżywiania ciężko „normalnie” jeść wiec muszę się czymś wspomóc by się nie rzucać na żarcie i jednoczenie dobrze spać @Gzyro @Jakis_Leszek
  • Odpowiedz
@nicnievmim: ale co konkretnie, jak na sen to bierz ketrel bez dyskusji, a jeśli chcesz też po tym funkcjonować to pregabalina, alprazolam odpada jeśli chodzi o codzienne branie, a jeśli chodzi o blokadę głodu no to tylko jakieś speedy typu bupropion ale na mnie nie działał, już pseudoefedryna lepsza w blokowaniu głodu tylko szkodliwa na dłuższą metę
  • Odpowiedz