Wpis z mikrobloga

Gadam z kolegą i mówi mi że 25zl za drwala to zdecydowanie za drogo bo on ma w świetnej burgerowni mega burgera za tyle samo. Otwieram stronę jego burgerowni i pytam, który to ten świetny burger bo najtańszy jest za 35zl a on za chwilę wkurzony bo się okazało, że jego burgerownia podniosła cenę tego burgera do 40zl xD
#mcdonalds #drwal #inflacja
Tommy__ - Gadam z kolegą i mówi mi że 25zl za drwala to zdecydowanie za drogo bo on m...

źródło: comment_1669276390ijwBTavICXSlsYIbK2cYBj.jpg

Pobierz
  • 41
a on za chwilę wkurzony bo się okazało, że jego burgerownia podniosła cenę tego burgera do 40zl xD


@Tommy__:

Aż się przejdę do tych, które lubię w #krakow bo w menu (z wakacji) na fejsie mają jeszcze burgery po 25-27 PLN. I zjem ostatnie tanie burgerki.
@eric2kretek: Smakuje bardzo podobnie do drwala, choć wiadomo - więcej smaku mięcha i sera (bo jest ich po prostu więcej) i jakieś różnice muszą być (ba, nawet powinny jeżeli jednak płacisz te 36 a nie 25).
Ewentualnie przyczepić się można że boczek mocno inaczej smakuje, ale po prostu mają go lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak mieli swoją wersję big maca, to sos też smakował 1:1 jak
Rachey - @eric2kretek: Smakuje bardzo podobnie do drwala, choć wiadomo - więcej smaku...

źródło: comment_1669280765EIsdEbln7E3YasXutTYTqC.jpg

Pobierz
@Tommy__: u mnie w miescie najtanszy burger ze 100g miesa i frytkami 21zł xD te 25zl za drwala to moze byc akceptowalne w jakiejs warszawie, a nie w mniejszych i srednich miastach