Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 71
992 752 + 24 = 992 776

Osoba, która wymyśliła #squadratinhos jest zła. Zbieranie tego poza cywilizacją to balansowanie na krawędzi (°°
No żesz kurła, jak nie środek pola, ugór, czy brak drogi w rzeczywistości, to do tego jeszcze rzeka, kawał ogrodzonego terenu lotniska i jakieś kuźwa więzienie dla talibów w środku pola czy inne magazyny uranu Owsiaka. Drut kolczasty w środku pola, no błagam. #!$%@?ło skalę ujebowa. Prawilne 10/10. Trzeba wrócić do normalnych kwadratów. Proste życie i sielanka. W tylnym kole wsadziłem dętkę ostatnio, bo nie chciało mi się walczyć z uszczelnieniem w tubeless. No i oczywiście dętka musiała pierdzielnąć. Jeszcze wentyl się spierdzielił i nawet nie dało się podbić cokolwiek, żeby coś podjechać. Także #!$%@? w błocie przeszedłem się po okolicy kilka kilometrów o północy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 992 752 + 24 = 992 776

Osoba, która wymyśliła #squadratinhos jes...

źródło: comment_1669247958PPAg7gwXxgzjqaCioHPwD5.jpg

Pobierz
  • 26
Osoba, która wymyśliła #squadratinhos jest zła.


@StulejmanWielki: Z twojego opisu wynika jednak że to wspaniały człowiek :) odkryłeś miejsca do których nigdy nie przyszło by ci jechać bez tego. No chyba że znowu byś miał 10 lat w latach 90., wtedy wszędzie się właziło. :D Szkoda że wtedy nie miałem GPSa... ech.

Wbijaj do klubu https://www.strava.com/clubs/793760 i pozdrów Squadratur Thrill bo to on chyba wymyślił żeby podzielić kwadrat na osiem i
@1337KiNG: ogólnie to jeździłem do tej pory na mleku i zapomniałem już co to kapeć. Niby miałem awaryjne dętkę, ale nie chciało mi się zmieniać w tych warunkach. Do domu miałem ze 4-5 km, więc odpuściłem. Jakbym był dalej to pewnie zmieniłbym. Dzisiaj muszę uszczelnić tę oponę, bo tylko przypomniałem sobie, jak ujowo jest jeździć na detce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StulejmanWielki: Squadratinhos to chyba wynalazek jakis #!$%@? z płaskiego kraju gdzie drogi sa co 100m i mozna spokojnie smigac.. Chwile myslalem o tym, ale w gorskim rejonie to zapomnij, czasem dla SH trzeba #!$%@? jakies akrobacje w stylu 5h na nogach szybkim tempem (5km/h, 800m w pionie na godzine) by zaliczyc 2-3 kwadraciki.. A niektore squadratinho wypadna na jakims osuwisku/piarzysku gdzie ni chu chu nie podejdziesz...
@StulejmanWielki: U mnie GOPR nie ma.. Ale REGA w sumie nie narzeka, lata w kazda pogode prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej ja nie mam ochoty sie łamac czy uszkadzac, temu Squadratihnos mowimy stanowcze nie. Wystarczy ze normalne kwadraty sa w niektorych kierunkach mega trudne i dla paru kierunkow musze sie ustawic z kumplem, by miec jakas asekuracje na lodowcu czy grani...
@dybligliniaczek: No to to juz po....ne - wyjdzie ke kazdy maly kwadracik ma jakies 200x200m. I wez mi teraz powiedz jak je tu zdobywac kolo chaty, jak miejscami ledwo na SH sie udaje jakis zdobyc.. A to i tak w miare przyjazny rejon, na Pn-Z od domu jest taki ze bede musial sie latem napocic by normalne kwadraty ogarnac - bez szlaku, patrzac na satelite to nawet zadnej sciezki tam nie
krzyzakp - @dybligliniaczek: No to to juz po....ne - wyjdzie ke kazdy maly kwadracik ...

źródło: comment_1669287398zr6bKpx3OU7KnYhaJnGhhZ.jpg

Pobierz