Wpis z mikrobloga

@billuscher: Ta strona to jakiś scam bo po rejestracji nie ma tego wywiadu ani też innych. Zamiast tego są linki do przyszłych wydarzeń -- płatnych streamów. Coś mi się wydaje że ta strona wykorzystuje osoby Rinpoche i Charlie'go (i innych) do stworzenia sztucznego tłoku rozpoznawalnych osobistości po to aby przyciągnąć publikę z $.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dreampilot: Zastanawiam się czy zamiast tego lepiej nie wrzucić tego zapasowego, szanuję że taki wywiad ktoś zrobił bo cenię sobie takie osobistości ze świata buddyzmu, ale ten kanał a szczególnie nowe filmy wyglądają trochę jakby miały sprzedawać kursy, stare filmy widzę ciekawe m.in mindfulness omawia i wiele innych aspektów medytacji ale to, sam nie wiem co o tym sądzić
@billuscher: Jak uważasz.
Charlie stopniowo ewoluował w mainstream czyli tam gdzie są większe pieniądze. Bo od typowej tematyki LD przeszedł do ogólnej tematyki snu i jego ostatnia książka jest o tym jak radzić sobie z bezsennością i stresem i tylko niewielka część jej traktuje o LD. Nie twierdzą że jemu chodzi tylko o pieniądze gdyż pomaganie innym to wzniosły cel ale wydaje mi się że $ gdzieś tam się czają w