Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@billuscher: To jest tylko teaser, całość jest dostępna na jakiejś innej stronie dla której Charlie robił ten wywiad ale Charlie nie ma praw do niego. Dzięki za wstawienie, będę chciał obejrzeć cały wywiad.
  • Odpowiedz
@billuscher: Nie usuwaj, nawet jak podasz im maila to na skrzynkach jest opcja zablokowania treści aby nie było zalewu spamu od nich. Wywiad jest naprawdę ciekawy, przynajmniej po tych 5 minutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@billuscher: Ta strona to jakiś scam bo po rejestracji nie ma tego wywiadu ani też innych. Zamiast tego są linki do przyszłych wydarzeń -- płatnych streamów. Coś mi się wydaje że ta strona wykorzystuje osoby Rinpoche i Charlie'go (i innych) do stworzenia sztucznego tłoku rozpoznawalnych osobistości po to aby przyciągnąć publikę z $.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dreampilot: Zastanawiam się czy zamiast tego lepiej nie wrzucić tego zapasowego, szanuję że taki wywiad ktoś zrobił bo cenię sobie takie osobistości ze świata buddyzmu, ale ten kanał a szczególnie nowe filmy wyglądają trochę jakby miały sprzedawać kursy, stare filmy widzę ciekawe m.in mindfulness omawia i wiele innych aspektów medytacji ale to, sam nie wiem co o tym sądzić
  • Odpowiedz
@billuscher: Jak uważasz.
Charlie stopniowo ewoluował w mainstream czyli tam gdzie są większe pieniądze. Bo od typowej tematyki LD przeszedł do ogólnej tematyki snu i jego ostatnia książka jest o tym jak radzić sobie z bezsennością i stresem i tylko niewielka część jej traktuje o LD. Nie twierdzą że jemu chodzi tylko o pieniądze gdyż pomaganie innym to wzniosły cel ale wydaje mi się że $ gdzieś tam się czają w
  • Odpowiedz