Wpis z mikrobloga

  • 40
@Jabby normalni tzn? szury i onuce w jednym worku... ja #!$%@? ludzie, takim tempem to bedziecie ludzi o odmiennym zdaniu zamykać w obozach niedlugo. oprócz tego ludzie
  • Odpowiedz
@Jabby co to za retoryka... onuce (rosjanie?) źli, a w tym samym worku sa szury wiec tez źli wiec tak samo ich tępić jak rosjan, a nie sa na wojnie to moze odizolować... Akurt-Do prostego czlowieka . pierwszyk krokiem do rozpeczcia wojny trzeba opinie publiczna na to nastawić, dehumanizacja jest pierwszyk krokiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@majkitb:

onuce (rosjanie?) źli, a w tym samym worku sa szury wiec tez źli wiec tak samo ich tępić jak rosjan, a nie sa na wojnie to moze odizolować... Akurt-Do prostego czlowieka . pierwszyk krokiem do rozpeczcia wojny trzeba opinie publiczna na to nastawić, dehumanizacja jest pierwszyk krokiem


O Panie. Twoje myśli doprawdy dziwnymi torami biegają. "Dehumanizacja, tępienie". Wyśmiałem po prostu retorykę "złej Ukrainy" która ostatnio jest nieustannie wciskana na wykopie
  • Odpowiedz
@majkitb No bez przesady, bo jest w tym sporo prawdy. Szury często są oderwane od rzeczywistości i wierzą w bajki, a zrozumienia szukają wśród podżegaczy, którzy są opłacani przez reżimy.
  • Odpowiedz
@Jabby no no śmieszki, rozumiem ale to jest pierwszy krok i oby na nim sie skończyło. Czy ty ostatnie dwa lata spędziłeś pod kamieniem? widziałeś co ludzie mówili na kogoś nie zaszczepionego? skok od czlowieka, sasiada do zagrożenia i wroga byl niewielki i szybki.
  • Odpowiedz
@ArtBrut noo i sam to robisz... szury i onuce w jedym wokru. Proof my point. Znalazłeś jakas wspólną cechę i ich zrownales. wiem wiem teraz to heheszki bo śmieszne ale grane w histori byly takie fikołki. Sami ogladalismy takie przez ostatnie dwa lata. Zaszczepiony na wszystkie poza jedną chorobą - antyszczepionkowiec...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@majkitb:

Znam tyle samo zaszczepionych co i niezaszczepionych i jedyną dyskryminacją w świecie rzeczywistym (nie internetowym) były te paszporty covidowe (które nomen omen szury mi znane podrabiały, nawet się z tym nie kryjąc).

Wy żyjecie w jakimś swoim świecie, gdzie jesteście męczennikami, a wszyscy chcą Was krzywdzić. A tak na prawdę ludzie po prostu cisną z Was bekę.
  • Odpowiedz
@Jabby wy? kto to wy? jestem szurem i onuca? aaa czyli nikt nie naganial na obozy, przymusowe szczepienia, drugie bergamo, babcie mi zabijasz? kolo nie udawaj ze wszytko bylo spoko przez ostatnie dwa lata...
  • Odpowiedz
@Jabby nie, ale daleko nie było, nie jestem w stanie ocenic jak daleko. Ale takiej nagonki na (okolo 50%) spoleczenstwa to nigdy nie widziałem. A wielu temu przyklaskiwalo.
  • Odpowiedz
@jezus_z_kabaretu no bo to działa w jedna i druga stronę. A retoryka była taka ze niezaszczepiony to chodzący siewca śmierci, zagrożenie itd mocno parafrazuje. nazywanie baranami jest zwykła inwektywa, szury w wiekszosci nie tworzyły obrazu zagrozenia ze strony milionow ludzi co najwyzej wskazywały indywidua ktore są za cos odpowiedzalne ( spiski). ps zaczynamy strasznie generalizowac a wiadomo jak jest z generalizowaniem...
  • Odpowiedz