Wpis z mikrobloga

@Globtroter1985: Taa. Dlatego przez 2 lata co chwila twierdził, że Pasibus jest zajebisty. Tak samo grubba focca się cały czas przewijala. Mania Smaku czy Culto to nawet nie warto wspominać.

Chłopak lata po knajpach bo to jest jego robota. Z tego żyje

Jedyne co mu mogę oddać to fakt, że faktycznie robi listę zamkniętych i otwartych knjap w miesiącu.

@witam12: Może im przypomina właśnie o tym?
@Globtroter1985: jedyna jego "dobra robota" to w miare aktualne zdjęcia dań. Jakbyś się wczytał w jego recenzje, to byś zauważył, że jest zazwyczaj kibicem pewnych knajp, a pewnych knajp zdecydowanym przeciwnikiem, mimo braku konkretnego powodu.

Zjechał na przykład nepalską Himalaye, ktora jest jedna z lepszych knajp hinduskich we wro, a na FB padaly komentarze "bylem w nepalu i to smakowalo praktycznie tak samo dobrze" ;)

Jeszcze ten jego pretensjonalny ton, on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: ja miałem bekę trochę jak wstawił ostatnio zdjęcie pieczywa i opisał, że jakiś fan mu napisał, iż ma firmę z opcją dowożenia pieczywa z rana do domu, więc stwierdził, że napisze o tym na FP

Wszystko spoko, tylko że sam przyznał, że post jest sponsorowany xD czyli nie tyle spodobał mu się pomysł i wspaniałomyślnie się nim podzielił, ile ktoś mu posmarował, by tak pomyślał.
@Darth_Gohan: Kurczę nie mieszkam we wrocławiu ale śledzę jego poczynania kilka razy korzystałem z polecajek itp
Myśle ze nigdy nie będzie wszystkim pasowało to co kto poleca bo wiadomo każdy ma inny gust
Ja np typa z Jaja w Kochni mocno nienawidzę
@pasta_alla_carbonara: On po Himalayi pojechał? Cheezass... No, tak zapomniałem, że on jest dalej fanem Thali która od kiedy zaczęła otwierać kolejne lokale ma coraz większe wahania formy.

@macan: Ja przestałem go czytać. Czasem sprawdzę listę knajp która się zamknęla, żeby wiedzieć gdzie przypadkiem nie iść bo już zamknięte i się odbije od klamki. Ewentualnie zobaczę co polecił, żeby wiedzieć, że nie ma sensu tam teraz iść bo będą kolejki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Globtroter1985: no niby luzik, mnie to bardziej śmieszy, bo rozumiem że to biznes, ale z drugiej strony trochę się ośmieszył tym, że pisze o tym, bo mu się pomysł spodobał. No nie. Pisze o tym, bo dostał kasę.