Wpis z mikrobloga

Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg
  • 85
@Punk911: A na czacie głosowym słychać "Rush B cyka bladz!"


@Kenzie: W czasach 1.6? Nie pamiętam żebym kiedykolwiek słyszał ruskiego, a grałem bardzo dużo w latach 2006-2009. Prędzej ci ktoś matkę zwyzywał xD W dodatku wtedy raszowanie było ujmą na honorze, każdy dobrze wiedział gdzie się nie zapuszczać, szczególnie na serwerach TP. Nie to co teraz, raszują nawet na turniejach, ha tfu xD
@dracul: Grało się na polskich pewnie ze względu na niskie pingi. Ja grałem na serwerach postawionych w okolicznych miasteczkach, bo wtedy pingi miałem nawet ~20. Na zagranicznych serwerach zawsze 100+. Nie wiem czy teraz sieć jest o wiele lepsza, że tylu ruskich czy co ¯\_(ツ)_/¯ W dodatku wtedy wiele serwerów miało jedną ekipę i większość graczy się znała. Jakby wszedł ruski to albo by dostał bana albo coś xD Generalnie serwery
@Punk911: uhh to juz prawie ten czas, pamietam jak w podbazie sasiad przyszedl zainstalowac mi cs 1.3, to bylo chyba w 2002 roku wtedy nie mialem jeszcze stalego dostepu do internetu, pamietam ze to byl poczatek grudnia i ze akutrat wtedy na dworze bylo duzo sniegu. Na poczatku moglem jedynie biegac solo po mapach bo zeby grac z botami trzeba bylo wgrac specjalny "patch" z dyskietki.
Ach, wspomnienia.
I do tego przypomniałeś mi, że na wigilie klasowe zawsze przygotowywałem pierogi ()
Jakoś tak od końca podstawówki przez całe gimnazjum miałem takie klasy, że tak jak we wszystkich klasach wigilia wyglądała tak, że się kupowało parę butelek Lifta, paluszki i opłatek (czasem jakiś sernik), to moja klasa #!$%@?ła pełną wigilię łącznie z barszczem, uszkami, pierogami, krokietami, sernikiem, makowcem (