Wpis z mikrobloga

Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
Pobierz Punk911 - Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - osta...
źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg
  • 85
Nie to co teraz, raszują nawet na turniejach, ha tfu xD


@GryzeKisiel: Nie ma nic złego w rushu, jeśli ktoś jest skillowy i umie to wykorzystać xD Ale wiem o czym mówisz, kiedyś trochę więcej jako takiego posłuchu wśród gimbazy było (a sam byłem gimbazowiczem).
@Punk911: 2008 - jestem w drugiej klasie liceum tzw. najlepszego w mieście, w klasie mam prawie sam bananowy oskariat i julczęta z bogatych domów. Dostałem się tam, bo zawsze byłem dobry z nauki i miałem 4,75 bez wysiłku a rodzina mi wmówiła, że dostanie się do dobrego liceum jest bardzo ważne.

No to się tam dostałem i za #!$%@? się w tym środowisku nie odnalazłem. Bo byłem tam z najbiedniejszej rodziny,
@Kenzie jak się na ruski serwer weszło, mimo że pingi były pokroju 500, to zasysało zawartość gry i wstawiało bindy, że potem wracając na normalny polski serwer i np. strzelając robiłeś spam na czacie jakimiś zawirusowanymi linkami xD ha tfu na rusków
@Punk911: ja jeszcze w 2012/2013 sobie grałem na paintballu na jakimś serwerze, pamietam to była 1 gimnazjum ostatni dzień szkoły przed świetami.
Wracałem do domu, fajnie sobie śnieg pruszył, i sobie grałem z ziomkiem, a chwile wcześniej dziadkowie zostawili mi paczkę świąteczna, bardzo przyjemne czasy ehhhh
@Punk911: "Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz z..." ...pracy. W CSa nie grałeś już od 7 lat bo jest dużo lepszych gier. Odpalasz więc Enemy Territory żeby się trochę rozgrzać przed wieczornym treningiem klanowym bo drabinka w Clan Base sama się nie ugra.

CS: podłóż bombe i obroń lub zabij wszystkich wrogów.
ET: Zbuduj most, napraw czołg, wysadź wrota do bunkra, zbuduj command post, wysadź kolejne wrota, wysadź instalację paliwową. Albo