Wpis z mikrobloga

Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
Pobierz
źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg
  • 85
Ach, wspomnienia.
I do tego przypomniałeś mi, że na wigilie klasowe zawsze przygotowywałem pierogi ()
Jakoś tak od końca podstawówki przez całe gimnazjum miałem takie klasy, że tak jak we wszystkich klasach wigilia wyglądała tak, że się kupowało parę butelek Lifta, paluszki i opłatek (czasem jakiś sernik), to moja klasa #!$%@?ła pełną wigilię łącznie z barszczem, uszkami, pierogami, krokietami, sernikiem, makowcem (
@turbine: pfff u nas na osiedlu masa ludzi grało w cs'a i był tylko 1 dostawca internetu (lokalny)(nie licząc TPSA) i udało się załatwić że dostawca internetu założył nam serwer za free i całe miasto grało na pingach rządu 5-8 XD
@Punk911: Jest rok 2008, najmroczniejsze lata gimnazjum. Nie jedziesz specjalnie 30km na Wigilię Klasową bo nie chcesz dostawać sztucznych życzeń od tej bandy zdziczałych zwierząt i węży. Zresztą i tak nikogo po ciebie nie wysłano, a staremu szkoda ropy. Do tej pory na wsi nie ma nawet radiówki a starzy płacą kosmiczną kasę za marny pakiet Blueconnect. Słyszysz że wszyscy grają w CS-a lub Tibię, ale nie dla ciebie takie luksusy.
@Punk911: ja sam jakoś nie przepadałem za CSem, ale miałem swoje dwa serwery, które w latach świetności były ciągle pełne, nie pamiętam już nawet jak się nazywały, ale gracze mówili na nie "vootshoty". Kilku graczy tego serwera mnie znało, bo byli z mojej klasy i pamiętam jak pojechałem do jednego kolegi z klasy, gdzie na jego wsi chyba wszystkie dzieciaki grały na moich serwerach, po drodze powiedział jakimś dzieciakom że ja
@Punk911: w CS nie grałem, bo internetu na wiosce nie miałem, ale... Ale mogę i tak się pod tymi wspomnieniami podpisać, tylko ciut wcześniej, 2006 rok, zima za oknem a ja właśnie pierwszy raz przechodzę przez przełęcz do Nordmaru koło Faring ( ͡° ͜ʖ ͡°), po kilku godzinach grania glodnieje i idę zrobić sobie kanapki i kakao, potem odpalę winampa w tle i Euro Truck Simulator, wykonam