Wpis z mikrobloga

Widzę że ostatnie dni dla onuc pracowite xD
Powiedzmy sobie wprost, bo chyba onuce (onuca to trolle i pożyteczni idioci, którzy opłacani nie są) nie rozumieją. Polska pomoc dla Ukrainy nie wynika z tego powodu, że Ukrainę lubimy. Czy że chcemy pomóc Ukraińcom. Czy dlatego że Ukraina to nasz sojusznik. To wszystko mogło być przy okazji i nie do końca prawdziwe. MY WYSYŁAMY BROŃ I KASĘ NA UKRAINĘ, BO CHCEMY ROZWALIĆ JAK NAJWIĘCEJ KACAPÓW. Dlatego tak ruskie onuca starają się zniechęcić do pomocy Ukrainie.
A to czy na Ukrainie chwalą Banderę itd. mam w kontekście pomocy Ukrainie #!$%@?.

No i też nie uważam że kult upa i flagi oun itd są dobre. Ale Polska ma takiego małego asa w rękawie. Gdy wojna się skończy, Ukrainie przyjdzie zapłacić wielki dług i zdobyć zgodę na wejście do NATO i UE. Przecież Polska może to zablokować i się Ukraina zesra. Ale po wojnie. Gdy ruskie będą na kolanach.

Banderowcy nie zrobili nawet w 1% takiej krzywdy Polakom jak Rosjanie. Taka jest prawda.
A ruskie onuce j***ć was i waszą Rosje.
#ukraina #rosja #wojna
Pobierz Jakovv - Widzę że ostatnie dni dla onuc pracowite xD
Powiedzmy sobie wprost, bo chyb...
źródło: comment_1669014964l6z1C2RcDagYCQmfZ9VGBI.jpg
  • 97
@Jakovv: zajebisty sojusznik co w każdej wolnej chwili grzeje antypolską narrację, przed wojną grzali to i Melnyk dziś nikogo nie dziwi. Przynajmniej Ukraina broni nas przed Rosją która i tak by nas nie zaatakowała XDDD
Po pierwsze to Rosja wywołała wojnę, a wojna to brudna gra i Ci co to wywołali są winni całemu złu które tam się wydarza


@DexterFromLab: trzeba koniecznie dać znać Ukrainie że mogą popełniać jakie chcą zbrodnie bo teraz to już tylko wina Rosji, kropka.
fakty są takie że Ukraina po paru miesiącach znalazła rosyjskie PASZPORTY w zdobytym czołgu i ogłosiła rosyjska agresję xd


@maciusuper: Fakty są takie, że bredzisz od rzeczy i zaprzeczasz rosji, która się przyznawała do tego że jej wojska walczyły od 2014 w Donbasie, tylko kręciła że a to urlopowani, a to #!$%@? muje.

pokażesz? Bo wiesz, zdjęcie odrzuconego kibla to nie dowód.


@maciusuper: Zaraz po tym jak wyjaśnisz co to
@Jakovv: ah ta Rosja Shroedingera, jednocześnie tylko potrafi straszyć atomem którego nigdy nie użyje bo pewnie ma za słaby sprzęt, ledwo ciągną wojnę ze słaba i biedną Ukrainą ale gdyby nie Ukraina to zaatakowaliby NATO i ciągnęli konflikt z połową świata XDDDD i ja mam 13 lat cnie
MY WYSYŁAMY BROŃ I KASĘ NA UKRAINĘ, BO CHCEMY ROZWALIĆ JAK NAJWIĘCEJ KACAPÓW.


@Jakovv: To trzeba być naprawdę UPAińskim trollem myśląc że Polacy są w stanie zaakceptować wysoką inflacje, biede i zniszczenie z powodu strat gospodarczych żeby jakiś mobilek z gówno-piździńska się usmażył w jakimś okopie xD

Może twoje dziecko zobaczy coca-cole tylko na świętach jak w latach 90, ale przynajmniej Ukraiński saszka ma nowy czołg ruska onuco reeee xD
@Peeleejin Na razie to na terenach odbitych od ruskich znajduje się coraz to nowe doły z wapnem i ciałami. Plus katownie i inne ulubione przez kacapow miejsca rozrywki dla podbitej ludności. Tak że nie #!$%@? że nic się nie stanie jak Ukraina się podda. Bo się staną masowe mordy, aresztowania, gwałty i co tam jeszcze ruski mir ze sobą niesie.
To trzeba być naprawdę UPAińskim trollem myśląc że Polacy są w stanie zaakceptować wysoką inflacje, biede i zniszczenie z powodu strat gospodarczych żeby jakiś mobilek z gówno-piździńska się usmażył w jakimś okopie xD


@KochanekAdmina: zawsze mnie to śmieszy, że gdy ruskie onuce myślą, że każdy jest takim sprzedawczykiem i za 2 złote sprzeda swoją wolność. No nie każdy polak wstępował do ub po wojnie i nie każda polka rozkładała nogi przed
zawsze mnie to śmieszy, że gdy ruskie onuce myślą, że każdy jest takim sprzedawczykiem i za 2 złote sprzeda swoją wolność.


@Jakovv: Takie Kijowskie trolle jak ty sprzedają się za darmo, Zaleński wkońcu przeprosił za mord dwóch Polaków ostatnio czy nadal neguje zbrodnie Wołyńską? Typ szcza wam do mordy zdrajcy, a wy mówicie że deszcza pada, a poza tym trzeba zbiórkę na nowego drona zrobić, żeby więcej Polaków zgineło przez ich
MY WYSYŁAMY BROŃ I KASĘ NA UKRAINĘ, BO CHCEMY ROZWALIĆ JAK NAJWIĘCEJ KACAPÓW. Dlatego tak ruskie onuca starają się zniechęcić do pomocy Ukrainie.

A to czy na Ukrainie chwalą Banderę itd. mam w kontekście pomocy Ukrainie #!$%@?.


@Jakovv: tl;dr wraca stare "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaleński


@KochanekAdmina: mam #!$%@? w Kijów, Ukraińców, UPA, Banderę i Zelenskiego. Mogą sobie mówić że na Wołyniu nic się nie stało. Mogą sobie zmienić flagę na czarno-czerwoną. Póki zabijają Rosjan, niech Polska wysyła im tyle broni, kasy oraz przyjmuje uchodźców z ua, ile jest w stanie. 45 lat sowieckiej okupacji, nigdy ruskim #!$%@? nie wybaczę, że Polska zamiast wejść do EWG i dzisiaj być bogatym krajem, jest gównem na wiecznym dorobku.