Wpis z mikrobloga

Widzę że ostatnie dni dla onuc pracowite xD
Powiedzmy sobie wprost, bo chyba onuce (onuca to trolle i pożyteczni idioci, którzy opłacani nie są) nie rozumieją. Polska pomoc dla Ukrainy nie wynika z tego powodu, że Ukrainę lubimy. Czy że chcemy pomóc Ukraińcom. Czy dlatego że Ukraina to nasz sojusznik. To wszystko mogło być przy okazji i nie do końca prawdziwe. MY WYSYŁAMY BROŃ I KASĘ NA UKRAINĘ, BO CHCEMY ROZWALIĆ JAK NAJWIĘCEJ KACAPÓW. Dlatego tak ruskie onuca starają się zniechęcić do pomocy Ukrainie.
A to czy na Ukrainie chwalą Banderę itd. mam w kontekście pomocy Ukrainie #!$%@?.

No i też nie uważam że kult upa i flagi oun itd są dobre. Ale Polska ma takiego małego asa w rękawie. Gdy wojna się skończy, Ukrainie przyjdzie zapłacić wielki dług i zdobyć zgodę na wejście do NATO i UE. Przecież Polska może to zablokować i się Ukraina zesra. Ale po wojnie. Gdy ruskie będą na kolanach.

Banderowcy nie zrobili nawet w 1% takiej krzywdy Polakom jak Rosjanie. Taka jest prawda.
A ruskie onuce j***ć was i waszą Rosje.
#ukraina #rosja #wojna
Jakovv - Widzę że ostatnie dni dla onuc pracowite xD
Powiedzmy sobie wprost, bo chyb...

źródło: comment_1669014964l6z1C2RcDagYCQmfZ9VGBI.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipterka25: tutaj mogłem trochę pokręcić, nie jestem wielkim ekspertem w temacie. Napiszę później

Niepopularne rozwiązanie: nie siedzieć tam, gdzie nas nie chcą lokalsi.


@Filipterka25: że tak spytam, Donbas i Krym też się łapią na tą zasadę? Czy wtedy jednak nienaruszalność granic?
  • Odpowiedz
@Jakovv: jeśli chcemy rozwalić jak najwięcej rusków to może pomoc powinna płynąć wolniej by ich skutecznie wykrwawic. Jak za szybko ich rozjebią to za dużo ich w kacaplandii zostanie przy życiu.
  • Odpowiedz
do zielonych ludzików to się nawet rosja przyznała,


@Filipterka25: czytaj ze zrozumieniem. Napisałem walczących, czyli chodziło o Donbas, tam zielonych ludzików (zorganizowanych) nie było. A na Krymie to nawet nikt nie krzyknął o Ukrainę, brak działań partyzanckich, max to było pomalowanie śmietnika bodajże. Kek
  • Odpowiedz
wpis z kanału


@KoneserDenaturatu: polecam ten kanał, jedyny polskojęzyczny z rosyjskim punktem widzenia. Co prawda tłumaczenie słabe i sporo spamu ale innych nie znam. Oczywiście możesz pozostać w swojej bańce z jedynym źródłem prawdy objawionej w SBU, możesz wierzyć że orki kradną kible i dziennie ginie ich milion. Wygodny styl życia potem blancik po robocie i elo.
  • Odpowiedz
@maciusuper: a ten znowu projektuje xD
ja doskonale znam ruski punkt widzenia, czytanie komsomolskiej "prawdy" to moje guilty pleasure

i nie rosjanie wcale nie kradną to wszystko propaganda ukraińskich służb xdddd
  • Odpowiedz
@Jakovv: to jest jeden bardzo dobry argument. Ale są jeszcze inne. Po pierwsze to Rosja wywołała wojnę, a wojna to brudna gra i Ci co to wywołali są winni całemu złu które tam się wydarza. Mogli byśmy tutaj postawić kropkę. Innym argumentem jest to że pomagamy ludziom którzy pragną wolności i chcą za nią walczyć. Polityka schodzi na drugi plan jeśli chodzi o pomoc ludziom którzy jej potrzebują. Tak na
  • Odpowiedz
Byli pod wodzą Strełkowa (Girkina). Praktycznie od pierwszego dnia


@Filipterka25: mnie wiem co znaczy pierwszy dzień bo inba rozkręcała się stopniowo. Dowództwo może być skąd chce, fakty są takie że Ukraina po paru miesiącach znalazła rosyjskie PASZPORTY w zdobytym czołgu i ogłosiła rosyjska agresję xd
  • Odpowiedz