Wpis z mikrobloga

Czy napisanie aplikacji na Androida do nagrywania rozmów przekracza zdolności #programista15k ? Czy może prawo zabrania? W takim razie może gdzieś na czarnym rynku można kupić?

Miałem callApp i po głupiemu kliknąłem aktualizacje i mi zaktualizowali do wersji z brakiem nagrywania. Debilizm - wyludzanie ludziom książek telefonicznych i ich upublicznianie jest OK, ale nagrywanie własnych rozmów już nie. #android #informatyka #smartfon
  • 17
@realme7

Wszystkie instytucje cię nagrywają a dlaczego uważasz za źle gdy ty nagrywasz?


To też nie jest w porządku, ale to co innego niż druga osoba, której myślałeś że możesz zaufać.

A może obawiasz się że ciebie ktoś nagra? To nie wypowiadaj słów których możesz się wstydzic


Jeżeli dla Ciebie świat jest taki prosty to xD
@NoMoreTearsJustSmile: Nie ma w tym nic dobrego dla:
- osób ze słabą pamięcią,
- osób odbierających i wykonujących dużo telefonów podczas których przewija się dużo informacji,
- osób z fobią społeczną, które często z powodu nerwów nie są w stanie dostatecznie skupić się na rozmowie by wyłapać wszystko co jest dla nich ważne,
- osób aktywnie poszukujących pracy i w sumie każdego, kto chce mieć zabezpieczenie przed nieuczciwymi obietnicami "na gębę".
@Pan_Mysz: w najnowszych xiaomi na rynek eurepojski tez nie ma nagrywania. Trzeba zazwyczaj wgrac inna wersję softu na inny rynek.
@WaveCreator: dokładnie, ale świadomośc ze mozna sobie wszytsko potem odsłuchać rozpieszcza nasz mózg i jeszcze mniej udaje sie zapamietać z rozmowy. Dla handlowca często jest to zbawienne bo można sobie odsłuchac co tam sie obiecało klientowi żeby nie było potem siary. W idealny świecie powinno byc tak że rozmowa nagrana