Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiktorekS: #!$%@?ć Isamu alimenciarza ale Madzia to też te swoje opinie rzuca z #!$%@? byleby się przejechać po kimś, bo taki ma wizerunek. Przecież w gigabule miał kucharzyć typ, który doszedł do finału masterchefa. Codziennie w foodtrucku na pewno nie siedzi, ale jak to był jakiś konkurs to na bank jego ściągnęli. Serio myślicie,.że usmazylby burgera na margarynie? Przecież nawet ja z zerowa wiedzą kulinarną bym tego nie zrobił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiktorekS: nie będę bronił Isamu xD ale to takie ogólne moje spostrzeżenia po obejrzeniu kilku odcinków kuchennych rewolucji w tym roku, właściciele restauracji się burzą na uwagi Gesslerowej i są pokazywani jako ktoś kto nie potrafi przyjąć krytyki a moja teoria jest taka, że kłócą się słusznie, bo nie popełnili kardynalnych błędów które są im zarzucane a Madzia po prostu rzuca randomowymi uwagami bez pokrycia z rzeczywistością pod kamerę
@Ld93: ja nikogo nie bronie.

Tylko gdyby powiedziala ze git burger, to by poematy pisal na jej temat, jaki to nie jest ekspert i jak sie swietnie zna.

Ale powiedziala ze jest do dupy, to #!$%@? ja. Nie zna sie. Tylko po co specjalnie jechac z burgerem do oceny do eksperta ktory sie nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@Ld93: to po #!$%@? ja zapraszał jak każdy wie jak to wygląda? jak chciał darmowa reklamę to się sfrajerzyl. Nie każdy jest bidnym mrkrycha któremu rzucił groszami i powie co chcesz