Wpis z mikrobloga

W sprawie znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6898549/krakow-wrecza-literacka-nagrode-wielbicielce-romana-szuchewycza-dowodcy-upa/

Słuchajcie, wracamy z ofensywą informacyjną w sprawie skandalicznego przyznania nagrody im. Stanisława Vicenza Oksanie Zabużko. Do tej pory otrzymałem odpowiedzi od zaledwie dwóch radnych, o czym informowałem w poprzednich wpisach. Generalnie nie udało się zmobilizować władz miasta do odpowiedniej reakcji, zatem poinformujemy szeroko media o planowanym we wtorek wręczeniu nagrody, jak i o haniebnych poglądach tegorocznej laureatki. Być może w ten sposób uda się sprawić, by nagroda nie trafiła w ręce Zabużko, a Kapituła zdecydowała o ponownym wyborze laureata.

Poniżej zamieszczam adresy mailowe kilku krakowskich i ogólnopolskich redakcji, do których można wysyłać maila. Oczywiście każdy z Was może wysłać wiadomości do dowolnej redakcji w Polsce - zależy nam w końcu na rozgłosie, bo tylko tak możemy niedopuścić do wręczenia 50 tys. złotych (ufundowanych przez podatników) kobiecie, która publicznie wychwala osobę ponoszącą odpowiedzialność za wymordowanie ok. 100 tys. Polaków.

Proponowane adresy mailowe:

news@polsat.com.pl ; redakcja@lovekrakow.pl ; kontakt@cowkrakowie.pl ; internet@gk.pl (Gazeta Krakowska) ; rafal.marek@tvp.pl (dyrektor oddziału TVP3 Krakow) ; sekretariat.krakow@tvp.pl ; wiadomosci@tvp.pl ; panorama@tvp.pl ; twoje@tvp.info ;

Zachęcam do wysyłania wiadomości napisanych swoimi słowami, bowiem w ten sposób - w mojej opinii, łatwiej zwrócić uwagę na problem i trudniej o zdyskredytowanie akcji jako rzekomego zalewu "ruskich trolli" czy podobnych zarzutów z czapy (wiadomo jaki mamy klimat).

Gdyby jednak ktoś nie miał czasu bądź ochoty na pisanie wiadomości swoimi słowami, w poniższym linku zawarłem treść maila który wysłałem do kilku redakcji w Polsce:

https://www.wykop.pl/wpis/68914395/szanowni-panstwo-zwracam-sie-do-panstwa-w-sprawie-/

Zachęcam Was drodzy Mircy do aktywności i wysyłania wiadomości do jak najszerszej liczby odbiorców. Tylko tak możemy coś zdziałać.

#krakow #afera #4konserwy
  • 25