Wpis z mikrobloga

@xTortox Korek mniej więcej od UE w stronę centrum do wroclavii, o 20? Ja nie znałem :) Ale może masz rację, ostatnie 3 lata na klecinie, tam jakoś tak spokojnie było
@xTortox Bywało panie kolego. Jak studenty wyjeżdżały na ferie albo wypadał jakoś specyficznie 1 Listopada potrafiło być luźniej.

Poza tym jeśli opowowi chodziło o chodzenie po galeriach to dopóki nie było cyrku z niedzielami niehandlowymi to było faktycznie tak, że można było coś ogarnąć na szybko w sobotę wieczór. Teraz jest dramat.
@Darth_Gohan mam wrażenie że nałożyło się wszystko na siebie, zbliżające się święta, Ukraińcy i niedziele i po prostu wczoraj byłem w szoku. Ale z drugiej strony ostatnie 3 lata zbunkrowany na klecinie, to mogę mieć trochę zakrzywiony światopogląd;)
0,5 miliona uchodźców


@liczaon: bez kozery powiem milion ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby nie było innych miast xd


@liczaon: bo nie ma. W Polsce można emigrować do Warszawy, Krakowa lub Wrocławia. Po co z Ukrainy jechać na Podlasie? Jak już emigrujesz do obcego kraju to najlepiej wybrać bogaty rejon z mnóstwem pracy.
@liczaon No to mam dla ciebie szokująca wiadomość. Ceny wynajmu to kosmos właśnie przez to między innymi. Do tego tutaj mają łatwo znaleźć pracę :)

Sam zauważasz ilu ich jest we Wrocławiu.

Natomiast tak niedzielę niehandlowe plus ukraincy plus jarmark wystartował i masz cyrk niestety. Będzie tylko gorzej w kolejnych tygodniach :)
@Ogau ja strzelałem z tymi liczbami ale jak milion to grubo xD to teraz Wrocław plus studenciaki plus Ukraińcy to pewnie okolice 2 milionów ludzi w zasięgu wzroku xd

Nie no, jeszcze Poznań i Rzeszów dają radę :)
@Darth_Gohan ciekawe czy w przyszłości to pójdzie w stronę super metropolii w którym ludzie będą mieszkali w klitkach, no ale przynajmniej jest praca, czy jakoś się rozejdzie to wszystko
@liczaon: w Poznaniu to samo, na ulicach i w sklepach słuchać głównie ukraiński (chociaż może to wynika z tego że oni jakoś tak głośniej się komunikują). Tylko luźniej na ulicach w centrum, ale to pewnie dlatego że rynek cały rozkopany
ja strzelałem z tymi liczbami ale jak milion to grubo xD to teraz Wrocław plus studenciaki plus Ukraińcy to pewnie okolice 2 milionów ludzi w zasięgu wzroku xd


@liczaon: jak cię sarkazm w ryj strzeli to nie zrozumiesz xD

Nie no, jeszcze Poznań i Rzeszów dają radę :)


@liczaon: xDDD